Vampir nedir nasıl vampir olunur özellikleri nedir

VC 17 VÜRÜSE BAKINNNNNNNNNNN......

ya kardeşim yürü git vampirler 13000 tanemi ne var arajtırdım bebelik yapma bizim vampir olmaya hevesimiz olabilirr ama bişyeler öğrende gel :D;):puhas:

Vampir :D

Kardeşim sana yardım ediyim sen git güzel bir psikoloğa görün ihtiyacın olacak gibi.Alacakranlık filminin bende etkisinde kaldım bende keşke vampir olsam dedim kendi kendime ama dediğim gibi 'Film'bu Stephine Meyer'in inanılmaz hayal gücünden ortaya çıkmış bir efsane.Bazıları da dini katmış lar ortaya madem öyle bende bir şeyler söyliyim eğerki vampir diye bir şey olsaydı şüphesiz Kur'an-ı Kerm'de geçerdi.Arkadaşlar boş işlerle uğraşmayın gidin uyuyun. :D
ama Kuran-ı Kerim'de insanlardan başka canlılarında yaşadığı geçiyor.

ilk ana menude aslan kirala benzetme yapan sahis sen vampir ne biliyormusun!
ayrica sunuda belirtmek isterim vampirler gercek. bir gun onlarla karsilastiginda bu sorunun cevabini alirsin.bendede vc17 virusu olsaydi emin ol yanina gelip sana vampirlerin gercek oldugunu seni isirarak kantlardim.bu vampirlik olma isindede yaptigimiz ayin seytani cagirmak olmuyorrmu.yada ona tapmak.hem seytan bize vc17 virusumu getircek. yada bu ayinmi getirecek. ben kucuklugumden beri vampirleri arastirdim ve hep vampir olmak istedim.ama yapilan bu ayin bana cok sacma ve mantiksiz geldi. ya sana nasil geliyor. bu yapcagimiz sey akil karimi.

Arkadaslar bakın ben bu vampir konularını senelerdir araştırıyorum öle Bi iki senedir değil 8 veya 9 senedir hem vampirlerin gercek olduguna inanıyorum benle çok dalga geçen oldu hatta kendi kardesim bildigim insan bile kandırmaya çalışanlar var insanların zayıf yönlerini kullanıp da bunlar sahtekardir her disi sivri olana kanmayın her kan iciyorum diyenede filmler yüzünden vampirler Bi yaratik gibi görülmüştür hem vampirlik sadece kan icmekten ibaret değildir onların güçleri vardır yani bu vc17 virüsünün vucutta mutasyon yaparak olur neyse ben olmak istiyorum herseyden çok hatta canımı bile vercek sekilde hem ayrıca asmak kesmek için kullanmam asla guclerimi tabi olsa sokakta Bi insanı kesseler Bi şey demiyolar bizede zarar gelicek diye ben asla korkmam hem sonu ne olursa olsun ya o insnin yerinde biz olsak düşünsenize ya ben vampir olmasam bile yardım ederim hem ayrıca hem insanları hep ezip hem aşağaliyolar bunlara dur demenin vakti geldi eğer vampir olursam insanları korumaya adarim keske olsam keske ama olmuyo iste ama inaniyorum varlar bigün bulucam neyse benden bu kadar

Gerçektende şpşlsnız vampir yok he iyi ben yeni turkce ogrendim americadan turkiyeye geldim ve 5yasimdan beri kosmiza betuş vampiriyim ne kadar sacmaliosunuz herkes bise uyduruyor hele internet vampirizm olarakta. Bılınen bu hastalik insanlara kan ve isirma yoluyla bulasiyor ama.benim ki farkli inanmayanlar ve vampirlerle dalg gecenler nolicani hiçbilmiyosuniz kendinizi kandiriosuniz bunu yayinlamak istemezdim ama yorumlari görunce §¢£maalayin okey hem unutmayin biz dusindiinizdende hizliyiz insanlarr
bana ulas

Gerçektende şpşlsnız vampir yok he iyi ben yeni turkce ogrendim americadan turkiyeye geldim ve 5yasimdan beri kosmiza betuş vampiriyim ne kadar sacmaliosunuz herkes bise uyduruyor hele internet vampirizm olarakta. Bılınen bu hastalik insanlara kan ve isirma yoluyla bulasiyor ama.benim ki farkli inanmayanlar ve vampirlerle dalg gecenler nolicani hiçbilmiyosuniz kendinizi kandiriosuniz bunu yayinlamak istemezdim ama yorumlari görunce §¢£maalayin okey hem unutmayin biz dusindiinizdende hizliyiz insanlarr
bana ulaşirmisin o kadar sey okudum sadece dikkatimi sen cektin

Vampirler bence var ama anlamıyorum onca vampir olmak isteyen var niye onları vampir yapmiyolar sebep ne ki ben onu anlamıyorum işte

Geri