Vampir nedir nasıl vampir olunur özellikleri nedir

Vc 17 bir orümcekte olan zehirdir zor bulunan bir hayvandır afrikaya seyahatimde orda bu ütr böcekler tarafından ısırıldım yukarıdaki özelliklerin çoğuna sahip oldum fakat bundan kurtulmak istiyorum sürekli kan hissi beni delirtiyor inanmayan arkadaşlar adreslerinizi verin size nasıl bişey olduğunu gösteriyim.
bana ulaşır mısın? instagram feared name

Gerçektende şpşlsnız vampir yok he iyi ben yeni turkce ogrendim americadan turkiyeye geldim ve 5yasimdan beri kosmiza betuş vampiriyim ne kadar sacmaliosunuz herkes bise uyduruyor hele internet vampirizm olarakta. Bılınen bu hastalik insanlara kan ve isirma yoluyla bulasiyor ama.benim ki farkli inanmayanlar ve vampirlerle dalg gecenler nolicani hiçbilmiyosuniz kendinizi kandiriosuniz bunu yayinlamak istemezdim ama yorumlari görunce §¢£maalayin okey hem unutmayin biz dusindiinizdende hizliyiz insanlarr
Bana ulaşır mısın unhappyquen instagram hesabım

çok yanlış biliyorsunuz çokk kendimi 3 cümleyle anlatıyım insanlarla dilayolağa girmem uzun süredir 17 yaşındayım ve liseden artık sıkıldım insanla değil başka bişiyle besleniyoruz

Arkadasla ben bir büyü buldum ve tek basıma yapmaktan korktuğum içim bir arkadaşımla denedim büyü sırasında garip sesler cıkıyo ve biz bu sesleri duydugumuzda biraz korktuk ve büyüyü bitirdiğimizde kana birazda olsa susadık ama vampir olup olmadığımızı bilmiyoruz simdi siz bana inanmıyacksınız ama eğer büyüyü istiyorsanız veririm.
Büyüyü bana verirmisin?

Vampirler kurt adamlar şeytanla anlaşma vs hakkin'da detaylı bilgi sahibi olan
kevin._lahey Instagram hesabım bana ordan ulaşın.

vampirella kız banada büyü verin istiyorum instgramdan hesabım adı tmrc_suna

Geri