Vampir nedir nasıl vampir olunur özellikleri nedir

Gerçektende şpşlsnız vampir yok he iyi ben yeni turkce ogrendim americadan turkiyeye geldim ve 5yasimdan beri kosmiza betuş vampiriyim ne kadar sacmaliosunuz herkes bise uyduruyor hele internet vampirizm olarakta. Bılınen bu hastalik insanlara kan ve isirma yoluyla bulasiyor ama.benim ki farkli inanmayanlar ve vampirlerle dalg gecenler nolicani hiçbilmiyosuniz kendinizi kandiriosuniz bunu yayinlamak istemezdim ama yorumlari görunce §¢£maalayin okey hem unutmayin biz dusindiinizdende hizliyiz insanlarr
Do u mind if i want u to contact me?

selam ben çok hayal ürünlerine inanırım mesela denizkızı veya vampir deniz kızının gerçek olduğunu kuranda adı geçiyor olduğu benim inanaşımı daha çok arttırdı bu yazı yazan arkadaşımız beni vampirden soğutamadı 1-vampirler duvara tırmanamaz

bence vampir diye bir şey var.ve vampir diye birşey yok diyenler neden bu siteye giriyorlar vampir diye birşey yoksa neden bu siteye giriyorsunuz anlamadım

ARAŞTIRMALARIMA GÖRE İNGİLTEREDE TAM 15 BİN VAMPİR VARMIŞ EĞER VAMPİR OLMAK İSTİYOSAN VC VÜRÜSÜ VAR ÇOK NADİR BULUNAN BİR VÜRÜS AMA ONU SADECE ÖRÜMCEKLERDE BULABİLİRSİN BAŞARILAR

vampir nedir
nasıl vampir olunur
vampirlerin özellikleri

Son zamanlarda tv'de ki vampir filmlerinin artmasından ötürü mü bilmiyorum ama bir "vampir" muhabbettidir almış başını gidiyor. Çocukların vampir olma sevdası, vampir resimlerinden oluşan oyuncakları, giysileri vs vs... Zira bize gelen misafir sorularından ve yorumlarından anladığım kadarıyla, ergen yaşlarda ve gençlerde de vampir sevadası başlamış :)

"Vampir olmak istiyorum, nasıl vampir olunur?" hatta çocukca soruların başında gelen "vampir kimdir adı var mı?" gibi vb. :)

Sevgili Melek'ler, filmlerde ve bazı hikayelerde öğrendiğimiz gerçeğinde sadece şehir efsanesi olan vampirler, filmlerde var. Tamamen hayal ürünüdür, tıpkı küçükken benim aşık olduğum Aslan Kral gibi (çizgi film) :):) Yine de sizler için Vampirler konusunda küçük çaplı bir araştırma yaptım ve sizlere filmlerde ki vampirlerin özelliklerini aktarıyorum :)

Vampir Nedir: Günbatımı ile şafak arasında dirilerek mezarından çıktığına, insanlara saldırıp kanlarını emdiğine inanılan hayalî canavardır. Kimi kesim topluluklar vampirlerin varlıklarının gerçek olduğunu ileri sürmektedirler.
VAMPİR DYE BİRŞEY VAR VE SENİN SAYDIĞIN NERDEYSE YARISI YANLIŞ SADECE BİL İSTEDİM TAM TAMİNA 1 GÜN BOYUNCA ARAŞTIRDIM BÜTÜN SİTELERE BATIM VE SENİN SAYDIĞIN ÖZELİKLERİN ÇOĞU YANLIŞ BİDE VAMPİR DİYE BİRŞEY VAR BUNUDA BİLDİYE SÖYLEDİM
Nasıl Vampir Olunur: İnanışa göre normal bir insanın vampir olabilmesi için bir vampir tarafından öldürülmeyecek derece ısırılması gerekmektedir. Biz müslümanlara bu tarz inanışlar çok uzaktır.

Vampirlerin Özellikleri

1.Daha duyarlı duyu organları

2.Gelişmiş fiziksel güç

3.Geliştirilmiş hareket-çabukluk

4.Kısa mesafede biçim değiştirmeden yüksek süratte uçuş kabiliyeti

5.Yaraları çok hızlı iyileştirmeVampirlerin Özellikleri İnsan hastalıklarına karşı direnç

6.İnsanlar ve daha zayıf vampirler üzerinde hipnotik kontrol.
vampir resmi

7.Diğer varlıkları karizmaları ile kontrol etme.

8.Ekstra Duyarlı Ten ve olaylara karşı önsezi

9.Yarasa şekline dönüşebilme

10.Toprakta eriyerek kaybolma.

11.Sise dönüşerek kaybolma

12.Yarasa Vampirlerin Özellikleri köpek Vampirlerin Özellikleri kurt gibi hayvanları kontrol etme yetisi

13.Duvara tırmanma kabiliyeti

Geri