Vampir olmak için büyü varmış varmı öyle bişey ?

H

h1234556

Forum Okuru
Vampir olmak için büyü varmış varmı öyle bişey ?
ya herkes büyüden felan bahsediyo nasıl bir büyü bana yazaemısınız. bende vampir olmak istiyorum

Selamlar değerli küçüğüm, Hayatım BURADAKİ KONUDA herkes vampir olmak istediğini ifade etmiş ve bir çok paylaşımda bulunmuş. Buradan büyü olduğunu söyleyenler mi ararsın vampir olduğunu ifade edenler mi ne ararsan var konuyu incelemek istersen tıklarsın da sana birşeyler söylemek istiyorum.

Bak hayatım kimsenin ne dediği umrunda olmasın VAMPİR DİYE BİRŞEY YOKTUR Bunlar tamamen dizilerden etkilenen değerli küçüklerimizin uydurmasıdır. Öyle birşey yok !

arkadaşşşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bennn gerçek bir vampirim vampirlerin başkanı kont vlad drakulanın oğlu prens blu drakulayım adımı gizli tutmamda bişey yok çünkü zaten beni kimse bulamaz neyse vampir olmak için şeytana tapmanıza gerek yok öncelikle o söylenen ve yazılan büyü yanlış gerçek bir vampir olmak için 3 ay boyunca meditasyon yapın sizi saldırganlaşmaktan koruyacaktır sonra herhangibir yerde veya odada ışıkları kapatın ama ellerinizde mum olsun sağ elinizde siyah sol elinizde kırmızı mum olsun sonra bir aynanın karşısına geçin ışıklar kapalı mumlar elinizde yanıyor olsun sonra şu sözleri söyleyin salıverdim aklımı karanlığa gireceğim kana muhtaç kalacağım drakulaya tapacağım vampir olacağım dünyayı keşve çıkacağım sonra yarın sabah belirtiler ortaya çıkıyor bu arada tekrar söyliyim ben gerçek vampirim prensim ve safkanım yani büyü yaparak vampir olmadım annem babam zaten vampir kral ve kraliçe

Drakulayamı tapıyon sen vay gavurun dölü :D prens drakula oğlum ne yiyip içiyonuz neyin kafasını yaşıyorsunuz? Drakula olunca ne oluyor ? Kerematlerin nelerdir hele bir anlat bakalım .

Evet size komik gelebilir ama ben ne zamandan beridir vampirleri araştırıyorum çünkü bende vampir olmak istiyorum ve vampirler hakkında 13 sayfalık bir yazı hazırladım inanmayanlarda vampirlere tüm kalbiyle inananlar la dalga geçmesinler illa bi gün bunu başaraçağıma güveniyorum

Geri