Vampir olmak istiyorum gerçek bir vampirler yorum yapabilir mi

Kendrick lahey

Yeni Üye
Üye
Vampir olmak istiyorum gerçek bir vampirler yorum yapabilir mi
Vampir olmak konusunda çıktığım yolda kararlıyım Kanin kirmiziliğinin getirdiği tutkuyu hissetmek, isirirken o anla bütünleşmek, kanin baş döndüren tadi ve verdiği aşk, tutku, haz ve bu hazzin verdiği sersemlikle zindelik arasi hissi hissetmek istiyorum.Ölümsüzlüğü tatmak, kanin soğuk tadini tatmak, ve bundan haz almak istiyorum

Vampir olmak konusunda çıktığım yolda kararlıyım Kanin kirmiziliğinin getirdiği tutkuyu hissetmek, isirirken o anla bütünleşmek, kanin baş döndüren tadi ve verdiği aşk, tutku, haz ve bu hazzin verdiği sersemlikle zindelik arasi hissi hissetmek istiyorum.Ölümsüzlüğü tatmak, kanin soğuk tadini tatmak, ve bundan haz almak istiyorum
:hmm::hmm::hmm:

enteresan

Kızım sizler ne kullanıyorsunuz hangi hayal alemlerinde yaşıyorsunuz ? Seyretmişsiniz vampir filmlerini etkinin dibine dibine vurmuşsunuz bir de konu açıyorsunuz soru soruyorsunuz abuk subuk cümleler kuruyorsunuz vampir diye bir şey yok var sa da bizim sitemizde yok.

Geri