Vampir Olmak İstiyorum ?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Vampir olmak istiyorum bu günah mıdır ? Vampir olmak için bir büyük vs biliyor musunuz. Ben de vampir olmak istiyorum sonsuza kadar yaşamak istiyorum arkadaşlarım var mi vampir olmak için bildiğiniz bir şey bana yardımcı olur musunuz ?

vampir-nasil-olunur-jpg.86181 Vampir Olmak İstiyorum ? Melekler Mekanı Forum

VAMPİR OLMAK İSTİYORUM BUNUN İÇİN BÜYÜ VAR MI ?

Herkes vampir olmakla alakalı bir büyü olduğunu ifade ediyor bu gerçekten var mı yoksa maytap mı geçiyorlar ben olduğuna inanıyorum ve olmak istiyorum yardımcı olur musunuz ?

R

rüzgarm

Forum Okuru
VAMPİR OLMA BÜYÜSÜ VAR MI ?

Günah olup olmadığını tam olarak bilmiyorum. Ama sonuçta Allahın sana verdiği özellikleri beğenmiyorsun ve olağanüstü bişeye dönüşmek istiyorsun. Ne yazıkki bundan 2.5 ay önce bu konuya merak saldım. Sitelere girip vampir olmanın yollarını arıyordum alacakaranlık beni çok etkilemişti defalarca izlemiştim zaten ama o aralar sık sık karşıma çıkıyordu bir site buldum orda bir büyü var denedim ve oldum. Belki inanmazsın ama yinede söylüyorum. Kana susuyorsun evet ama normal yemekde yiyebilirsin ama iki günde bir bir miktar kan alman lazım yoksa dayanamıyorsun. Alacakaranlıktaki gibi güçlü değilsin ama hızlısın diğer insanlara göre çok daha hızlı. Göz rengin daha bir koyulaşıyor. bir metre civarı zıplayabilirsin. Bunun gibi daha birsürü şey ama uyuyamıyorsun. Ve bu sana rahatsızlık hissettirmiyor. Vücudun buna çok dayanıklı. Kanın etkisi olduğunu söyleyenler var. Bana inanırsan büyüyü söylerim kitaplarımın arasında olucaktı. Pişmanmıyım . hayır

Ö

özgemrim

Forum Okuru
ben fazla inanmadım senin klanların yokmu buna izin veriyorlarmı yoksa

Ö

ÖzGüL

Daimi Üye
Üye
Asena_Sule' Alıntı:
bende pepe olmak istiyorum hahahaha nasıl olabilirim acep :) yaa allah akıl fikir versin size ne diyim valla insan oğlu sapkınlığa ne kadar meraklı
Allah iyliği versin emi pepe nie olmak istiyon hatun şila ol bari hahaha

Ö

ÖzGüL

Daimi Üye
Üye
bende büyüzü ozmo alcam ev temızlensın dicem şipşak heryer tertemiz hahaha yemek hazı olsun dicemm hooppp mutfakta yemekler hazır hahaha ev hanımı işte ne isterki başka napcan ev hanımı olmak benım ufkumu daralttı şule hahaha

A

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
hahahah pepe daha karizmatik geliyor bana vampirlerden ondan peepe olmak sitiyorum hahahah özgül sende bebe ol pepenin bacısı hahaha

G

gülnazan

Forum Okuru
rüzgarm bana ulasır mısın ? nasıl y7aptın o buyuyu bızımle paylasır mısın?

G

gülnazan

Forum Okuru
rüzgarm' Alıntı:
Günah olup olmadığını tam olarak bilmiyorum. Ama sonuçta Allahın sana verdiği özellikleri beğenmiyorsun ve olağanüstü bişeye dönüşmek istiyorsun. Ne yazıkki bundan 2.5 ay önce bu konuya merak saldım. Sitelere girip vampir olmanın yollarını arıyordum alacakaranlık beni çok etkilemişti defalarca izlemiştim zaten ama o aralar sık sık karşıma çıkıyordu bir site buldum orda bir büyü var denedim ve oldum. Belki inanmazsın ama yinede söylüyorum. Kana susuyorsun evet ama normal yemekde yiyebilirsin ama iki günde bir bir miktar kan alman lazım yoksa dayanamıyorsun. Alacakaranlıktaki gibi güçlü değilsin ama hızlısın diğer insanlara göre çok daha hızlı. Göz rengin daha bir koyulaşıyor. bir metre civarı zıplayabilirsin. Bunun gibi daha birsürü şey ama uyuyamıyorsun. Ve bu sana rahatsızlık hissettirmiyor. Vücudun buna çok dayanıklı. Kanın etkisi olduğunu söyleyenler var. Bana inanırsan büyüyü söylerim kitaplarımın arasında olucaktı. Pişmanmıyım . hayır
ya bana ulasır mısın ruzgarm... lutfen o buyuyu vbızımle paylasır mısın?

S

siteletto

Forum Okuru
vampir olman için yaşını bilmem lazım? kaç yaşındasın? bununla ilgili büyüyü bend ebiliyorum bir sure var onu okuyorsun bi kaç bişi toplaman lazım.. ben biara bi dönem vampirlik yaptım ama sonra evlenince eşim istemedi aynı olamayız dedi.. sen bana yaşını söyle anlatayım ben sana

S

siteletto

Forum Okuru
Asena_Sule' Alıntı:
bende pepe olmak sitiyorum lütfe onun büyüsünü bilen bana yazsın hahahahaha lütfen çok zor duurmdayım
sevgili şulee pepe olman için hergün pepeyi izleee pür dikkat izlee sonra içine pepe yerleşçek aynın onun gibi konuşmaya aynı onun gibi gülmeye başlıcaksın bi bakmışsın onun gibi giyiniyosunnn bi bakmışsın sen bir pepesin hahaha

A

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
siteletto' Alıntı:
sevgili şulee pepe olman için hergün pepeyi izleee pür dikkat izlee sonra içine pepe yerleşçek aynın onun gibi konuşmaya aynı onun gibi gülmeye başlıcaksın bi bakmışsın onun gibi giyiniyosunnn bi bakmışsın sen bir pepesin hahaha
hahahah izlemekten nerdeyse pepek olmak üzareyim nerdeyse

S

sevval-

Forum Okuru
lütfen banda söyle büyüyü rüzgarım yalvarıyorum insn olmak istemiyorum ban ulaş lütfennnnnnn

G

gizemmn

Forum Okuru
lütfenn bende olmak istiyorum 15 yaşındayım :? çok mu gencim