Vampir Olmak İstiyorum ?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
F

Feyza9812

Forum Okuru
Ya bak ne olur banada ulas banada ver dua yi gercekteb dalga gecmiyorum ve cok istiyorum vampir olmak ne olur buyuyu ver ne olur

T

tekinbalfcg

Forum Okuru
NOlur söyle çok istiyorum vampir olmayi facede adım tekin bal enik remi var bana ulaş

A

Ask kızi

Forum Okuru
Siteletto vampirler asık oluyolarmi benim tk istedigim beni korusun herseyden yasım 17 ama mayısta 18 me gircem bana lutfen yardım et napmm lazım

S

Safkan Burak

Forum Okuru
Vanpirliğin yaşı yoktur ben 11 yaşındayım isterinan I'n isterse inanmayın ben gerçek bir saf kanım ben sadece bukadar bilgi vere bilirim aksi taktirde beni öldürürler gerçekten bu iradeyle olmak isteyenler bana ulaşsın

R

RoseBlood

Forum Okuru
Arkadaşlar ben denedim ama burda tam olarak neler olacağını yada ne olduğunu anlatmak istemiyorum.O yüzden bana soru sormak isteyenler varsa gmail hesabıma sorularınızı gönderebilirsiniz. Unutmayın ki vampirler gerçek ve hatta onlar en yakın arkadaşınız bile olabilir.Ben şimdi neden bunu yazmak istedim onu da anlatayım, burda vampir olmak isteyen bir sürü arkadaş var bende onlara yardım etmek istiyorum sonuçta onlar istiyo mu istiyo o zaman bende yardım ederim. Bu arada ben size dönüşüm aşamasına kadar bilgi vericem ve herşeyi anlatıcam. Neye ihtiyaç duyacağınıza yada ne istediğinize kadar hepsini anlatıcam. Bana inanan ve vampir olmak isteyenler bana sorularınızı gönderin hepsine tek tek açık açık cevap vericem. Ben denedim ve şuan pişman değilim çünkü vampir olmak istiyordum ve oldum niye pişman olayım ki ??
Dediğim gibi bana istediğinizi sorabilirsiniz açık açık , bende hepsine cevap vericem.
Saygılarla:
Gmail Hesabım: cemreymur@gmail.com

R

RoseBlood

Forum Okuru
Arkadaşlar vampir olmak istiyorsanız eğer şunlara sahip olmanız lazım yoksa sonu kötü biter :
1.Cesur Olmalısınız
2.Sabırlı Olmasınız
3.Acıya Dayanıklı Olmalısınız
4.Her Türlü Zorluğu Karşı Dik Durmalısınız
5.Ve En Önemlisi Güçlü Olmalısınız
Ve bana ulaşmak istiyorsanız eğer :
Gmail : cemreymur@gmail.com
Ve
Watpadd : BloodBerry1
Unutmayın herşeyi anlatıcam, öğrenmek istediğiniz herşeyi........

R

RoseBlood

Forum Okuru
Vampir olmak isteyenler bana sorularınızı sorabilirsiniz. Bu arada bana hemen ulaşın yoksa fazla zaman kalmaz. Öncelikle kesinlikle emin olun be bana gmail den ulaşın ve orada herseyi anlatıcam tabii ki iradenizi kaybetmeyin ve bana ulaşın
Gmail:cemreymur@gmail.com
Çabuk Olun!!!
Bu 3. MESAJ
Vampir omak isteyen varsa Ulaşın Acele Edin.

M

Mirali

Forum Okuru
Merhaba ben vanpir olmak isdiyorum.
Benim yaşım -17 dir ben vanpir ola bilirmiyim ?
Benim hayelerimden biri lutven vanpir olmanın büyünü söyleyni

U

Uçanbilenkız

Forum Okuru
Arkadaşlar böyle bir gmail hesabı yok. Gmail hesabina mesaj gönderdiğinizde bütün bilgileriniz o gmail hesabina ait olan kişiye gönderiliyor. Ben denemek icin bir mesaj gönderdim ve bu işin içinden de çıkamıyorum. Kesinlikle insan kandırmak için asla ama asla denemeyin. Aksi takdirde evinizin konumuna kadar mesaj gidiyor. Şuana kadar bu hesaba e-posta atanlar vardır diye düşünüyorum. Merak etmeyin bu hesabı hackledim. Bu hesap benim oldu artık ve bu gmail hesabında ki kişininde kim olduğunu bilmiyorum. Kısaca bu hesap benim oldu bana e-posta göndermeyin. Çünkü bu gmail hesabı bana ait oldu yani bende insan olduğum için vampirlerle ilgili e-postalarınıza cevap vermem. Bu hesap hacklendi. Bu gmaile artik mesaj göndermeyin aksi takdirde olacaklardan ben sorumlu olmam.Saygılarımla

Melike Liva

Yeni Üye
Üye
vampir olman için yaşını bilmem lazım? kaç yaşındasın? bununla ilgili büyüyü bend ebiliyorum bir sure var onu okuyorsun bi kaç bişi toplaman lazım.. ben biara bi dönem vampirlik yaptım ama sonra evlenince eşim istemedi aynı olamayız dedi.. sen bana yaşını söyle anlatayım ben sana
ALLAH AKIL FIKIR VERSIN SIZE VAMPIR NEY YA HALINIZE SÜKÜR EDIN BIRDE BIR SURE VAR ONU OKUNACAK DIYON TÖVBEESTAFURULLAH GIDIN IKI REKAT SÜKÜR NAMAZI KILIN

T

tolga.baglan

Forum Okuru
Günah olup olmadığını tam olarak bilmiyorum. Ama sonuçta Allahın sana verdiği özellikleri beğenmiyorsun ve olağanüstü bişeye dönüşmek istiyorsun. Ne yazıkki bundan 2.5 ay önce bu konuya merak saldım. Sitelere girip vampir olmanın yollarını arıyordum alacakaranlık beni çok etkilemişti defalarca izlemiştim zaten ama o aralar sık sık karşıma çıkıyordu bir site buldum orda bir büyü var denedim ve oldum. Belki inanmazsın ama yinede söylüyorum. Kana susuyorsun evet ama normal yemekde yiyebilirsin ama iki günde bir bir miktar kan alman lazım yoksa dayanamıyorsun. Alacakaranlıktaki gibi güçlü değilsin ama hızlısın diğer insanlara göre çok daha hızlı. Göz rengin daha bir koyulaşıyor. bir metre civarı zıplayabilirsin. Bunun gibi daha birsürü şey ama uyuyamıyorsun. Ve bu sana rahatsızlık hissettirmiyor. Vücudun buna çok dayanıklı. Kanın etkisi olduğunu söyleyenler var. Bana inanırsan büyüyü söylerim kitaplarımın arasında olucaktı. Pişmanmıyım . hayır
ulaşırmısın bana yaşım 18