Vampir Olmak İstiyorum ?

Sefa yavuz sende kimsin ? Oyuncu fln değilsin dimi numaranı fln vermene bakılırsa sen vampir değilsin :) ben 22 yaşındayım bu arada.

Yani sen kimsin diyecektim? Bünye dayanmıyor dedin de bişiler biliyorsun bana yazmalısın en kısa sürede bekleyecem

arzu bi kere az beynini kullansan din diye bisey olmadigini anlarsin. Din insanlarin yarattigi bir sey. Sana burda din konusmakta istemiyorum ama onceki yorumlardada gordum. Biri demis ki allah sizin gibilerin olcaginu biliyormusta cennet cehennemi yaratmis demis. Agziyla soyluyor iste. Allah madem biliyordu cok mu gormek istedi cehenneme gitmemizi. Yarattigi kulunun aci cekmesini gormek mi istedi? Mantikli olun. Sadece bir kere yasama sansiniz var. Allah size beyin vermis. Kullanin dusunun hayatinizi istediginiz gibi yasayin. Birakin insanlar nasil mutluysa oyle olsunlar. Allah herkesin ne yapicagini biliyor. Yarattigi her kuluda eger cennet olsaydi gercekten cenneti hakederdi. Allahin sizin o kucuk dualariniza veya namaziniza ihtiyaci yok. Neyse ya cok uzattim bu konuyu. Neye istiyorsan ona inan. Ama burdaki insanlar bi umut icindeyken onlara olumsuz seyler soyleme. Bu hayatta gercekten neyin olup olmadigini bilemezsin.

Bakın vampirlere inanmam ben ama size açıklama yapacağım :28: öncelikle çok sorulan vampir olmak istiyorum olur mu sorusunu yanıtlayacağım.Bakın Allah sizi böyle yaratmış neden istiyorsunuz? insan olduğunuzu neden kabul etmiyorsunuz? üstelik günah olabilir ama ben illede vampir olacağım diyorsanız ben karışamam:asi:. Ve bu paylaştığım şeyleri denemeye kalkmayın hele vampir sevmiyor kandan nefret ediyorsanız
VAMPİR OLMAK İÇİN HANGİ ÖZELLİKLER BULUNMALI?
- sabırlı
-güvenilir
-sır saklayabilen
biri olmalısınız.
ayrıca vampir olmanın 3 yolu vardır
1- vampir ısırığı
2- vampir virüsü kapmak
3- büyüler (ama tabiki her gördüğünüz büyüyü denemeyin)
Vampir Yiyecek Ve İçecekleri:
:yemek: :hungry: :d015: vampirlerin sadece kanla beslendiği yanlıştır eğer özel büyüyü yaparlarsa diğer bazı yiyecekleri tüketebilir
Vampir olsaydım nasıl bir hayatım olurdu?

Kız iseniz güzel erkek iseni yakışıklı olurdunuz(sırf güzel olmak için denemeyin kimse çirkin değildir)
Büyü Nasıl Yapılır?
UYARI: Vampirler çok sapık olanlarda olabilir :ohh: o yüzden dikkatli olun yoksa bir vampirle şöyle olabilirsiniz:kucaklama::sarilma::dugun::ohh::ohh::bathbaby::bathbaby::bathbaby::23::d014: (uyardım sadece öyle düşünme:shootout:)

lütfen banada söyleyin vampir gelsin beni ısırsın bişey olsun artık lütfen banada söyleyin

Geri