Vampir Olmak İstiyorum ?

Bende vanpir olmak istiyorum heryolu denedim ama olmuyor gercekten boyle birsey. Varsa yardici olun yoksa mboyle birseyin olmadigina inandiracagim kendimi ne olur yardimci olun

Günah olup olmadığını tam olarak bilmiyorum. Ama sonuçta Allahın sana verdiği özellikleri beğenmiyorsun ve olağanüstü bişeye dönüşmek istiyorsun. Ne yazıkki bundan 2.5 ay önce bu konuya merak saldım. Sitelere girip vampir olmanın yollarını arıyordum alacakaranlık beni çok etkilemişti defalarca izlemiştim zaten ama o aralar sık sık karşıma çıkıyordu bir site buldum orda bir büyü var denedim ve oldum. Belki inanmazsın ama yinede söylüyorum. Kana susuyorsun evet ama normal yemekde yiyebilirsin ama iki günde bir bir miktar kan alman lazım yoksa dayanamıyorsun.

Alacakaranlıktaki gibi güçlü değilsin ama hızlısın diğer insanlara göre çok daha hızlı. Göz rengin daha bir koyulaşıyor. bir metre civarı zıplayabilirsin. Bunun gibi daha birsürü şey ama uyuyamıyorsun. Ve bu sana rahatsızlık hissettirmiyor. Vücudun buna çok dayanıklı. Kanın etkisi olduğunu söyleyenler var. Bana inanırsan büyüyü söylerim kitaplarımın arasında olucaktı. Pişmanmıyım . hayır

Bende yaptım beni bul hilal_cmlkc instagram hesabım konuşalım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yok arkadaşlarım yok yok öyle bişey yok hala neden konuyu hortlatıyorsunuz büyü diye birşey var ama vampir diye bişey yokk kanımı emsinlerki yok :D:D

Günah olup olmadığını tam olarak bilmiyorum. Ama sonuçta Allahın sana verdiği özellikleri beğenmiyorsun ve olağanüstü bişeye dönüşmek istiyorsun. Ne yazıkki bundan 2.5 ay önce bu konuya merak saldım. Sitelere girip vampir olmanın yollarını arıyordum alacakaranlık beni çok etkilemişti defalarca izlemiştim zaten ama o aralar sık sık karşıma çıkıyordu bir site buldum orda bir büyü var denedim ve oldum. Belki inanmazsın ama yinede söylüyorum. Kana susuyorsun evet ama normal yemekde yiyebilirsin ama iki günde bir bir miktar kan alman lazım yoksa dayanamıyorsun. Alacakaranlıktaki gibi güçlü değilsin ama hızlısın diğer insanlara göre çok daha hızlı. Göz rengin daha bir koyulaşıyor. bir metre civarı zıplayabilirsin. Bunun gibi daha birsürü şey ama uyuyamıyorsun. Ve bu sana rahatsızlık hissettirmiyor. Vücudun buna çok dayanıklı. Kanın etkisi olduğunu söyleyenler var. Bana inanırsan büyüyü söylerim kitaplarımın arasında olucaktı. Pişmanmıyım . hayır

Nasıl olduğunu yazabilir misin? Şimdiden Teşekkürler.Bende büyüyle uğraşıyorum ama vampirlikle alakalı büyüyü ilk defa okudum...

bakın bayanlar beyler bende bu büyüyü buldum ve yaptım oldu işe yaradı ama çok tuhaf hislere sahip oluyorsunuz kana susuyorsunuz hareketlerinizde bir takım hızlılık oluyor uyuyamıyorsunuz toplum içinde dolaşamıyorsunuz mesela bir arkadaşınızın yada herhangi birinin eli kanadı diyelim 1 damla kanın bile kokusu güzel geliyor eyerki ciddi olanlar ve bunu yapacak olanlar varsa arkadaşınızın veya bir başkasının gölerine odaklanmayın sakın yapmayın bunu yada en ufak kan kokusu aldığınızda burnunuzu kapatıp oradan uzaklaşmanızda fayda var yok hiç düşünemiyeceğiniz bir hal alırsa durum cidden hem karşınızdakine hemde kendinize zarar vermiş olursunuz.

alacakarnlıkla tek uyumlu bir yanı var bu olayın oda normal insan gibi gözüküyorsunuz filmdeki gibi yani dişlerde sivrileşme yada herhangi bir durum yok onun dışında

Günah olup olmadığını tam olarak bilmiyorum. Ama sonuçta Allahın sana verdiği özellikleri beğenmiyorsun ve olağanüstü bişeye dönüşmek istiyorsun. Ne yazıkki bundan 2.5 ay önce bu konuya merak saldım. Sitelere girip vampir olmanın yollarını arıyordum alacakaranlık beni çok etkilemişti defalarca izlemiştim zaten ama o aralar sık sık karşıma çıkıyordu bir site buldum orda bir büyü var denedim ve oldum. Belki inanmazsın ama yinede söylüyorum. Kana susuyorsun evet ama normal yemekde yiyebilirsin ama iki günde bir bir miktar kan alman lazım yoksa dayanamıyorsun. Alacakaranlıktaki gibi güçlü değilsin ama hızlısın diğer insanlara göre çok daha hızlı. Göz rengin daha bir koyulaşıyor. bir metre civarı zıplayabilirsin. Bunun gibi daha birsürü şey ama uyuyamıyorsun. Ve bu sana rahatsızlık hissettirmiyor. Vücudun buna çok dayanıklı. Kanın etkisi olduğunu söyleyenler var. Bana inanırsan büyüyü söylerim kitaplarımın arasında olucaktı. Pişmanmıyım . hayır

Geri