Vampir Olmak İstiyorum ?

rüzgarm bana ulasır mısın ? nasıl y7aptın o buyuyu bızımle paylasır mısın?

Günah olup olmadığını tam olarak bilmiyorum. Ama sonuçta Allahın sana verdiği özellikleri beğenmiyorsun ve olağanüstü bişeye dönüşmek istiyorsun. Ne yazıkki bundan 2.5 ay önce bu konuya merak saldım. Sitelere girip vampir olmanın yollarını arıyordum alacakaranlık beni çok etkilemişti defalarca izlemiştim zaten ama o aralar sık sık karşıma çıkıyordu bir site buldum orda bir büyü var denedim ve oldum. Belki inanmazsın ama yinede söylüyorum. Kana susuyorsun evet ama normal yemekde yiyebilirsin ama iki günde bir bir miktar kan alman lazım yoksa dayanamıyorsun. Alacakaranlıktaki gibi güçlü değilsin ama hızlısın diğer insanlara göre çok daha hızlı. Göz rengin daha bir koyulaşıyor. bir metre civarı zıplayabilirsin. Bunun gibi daha birsürü şey ama uyuyamıyorsun. Ve bu sana rahatsızlık hissettirmiyor. Vücudun buna çok dayanıklı. Kanın etkisi olduğunu söyleyenler var. Bana inanırsan büyüyü söylerim kitaplarımın arasında olucaktı. Pişmanmıyım . hayır
ya bana ulasır mısın ruzgarm... lutfen o buyuyu vbızımle paylasır mısın?

vampir olman için yaşını bilmem lazım? kaç yaşındasın? bununla ilgili büyüyü bend ebiliyorum bir sure var onu okuyorsun bi kaç bişi toplaman lazım.. ben biara bi dönem vampirlik yaptım ama sonra evlenince eşim istemedi aynı olamayız dedi.. sen bana yaşını söyle anlatayım ben sana

bende pepe olmak sitiyorum lütfe onun büyüsünü bilen bana yazsın hahahahaha lütfen çok zor duurmdayım
sevgili şulee pepe olman için hergün pepeyi izleee pür dikkat izlee sonra içine pepe yerleşçek aynın onun gibi konuşmaya aynı onun gibi gülmeye başlıcaksın bi bakmışsın onun gibi giyiniyosunnn bi bakmışsın sen bir pepesin hahaha

Geri