Vampir Olmak İstiyorum ?

Yapmayın arkadaşlarım lütfen, Vampir diye birşey yoktur. Çok fazla yabancı filmlerin etkisi altında kalıyorsunuz.

Abi gerçekten vampir olmak istiyorsan git bi pet shop tan Tarantula al ve birde yarasa al veya bul Tarantulanın kesesindeki vc17 virüsünü şırıngnayla al ve yarasanın mide kesesine enjekte et yarım saat bekle sonra o yarasanın seni ısırmasını sağla ve sonucunda bayılıyosun ayıldığında ise vampir olmuşsun

Birde büyü felan yalan inanmayın

Bende vampir olmak istiyorum ben bu hayatdan şıkıdım bunun vampir büyüsü varsa banada ya la yada mesaj

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar herkes beni çok merak etmiş ama hepinizinki geçici heves gerçek vampir olmak isteyenler beni bulabilir

Günah olup olmadığını tam olarak bilmiyorum. Ama sonuçta Allahın sana verdiği özellikleri beğenmiyorsun ve olağanüstü bişeye dönüşmek istiyorsun. Ne yazıkki bundan 2.5 ay önce bu konuya merak saldım. Sitelere girip vampir olmanın yollarını arıyordum alacakaranlık beni çok etkilemişti defalarca izlemiştim zaten ama o aralar sık sık karşıma çıkıyordu bir site buldum orda bir büyü var denedim ve oldum. Belki inanmazsın ama yinede söylüyorum. Kana susuyorsun evet ama normal yemekde yiyebilirsin ama iki günde bir bir miktar kan alman lazım yoksa dayanamıyorsun. Alacakaranlıktaki gibi güçlü değilsin ama hızlısın diğer insanlara göre çok daha hızlı. Göz rengin daha bir koyulaşıyor. bir metre civarı zıplayabilirsin. Bunun gibi daha birsürü şey ama uyuyamıyorsun. Ve bu sana rahatsızlık hissettirmiyor. Vücudun buna çok dayanıklı. Kanın etkisi olduğunu söyleyenler var. Bana inanırsan büyüyü söylerim kitaplarımın arasında olucaktı. Pişmanmıyım . hayır

Geri