Vampir Olmak İstiyorum ?

Arkadaşlar ben bir büyü buldum . Ancak bunu internet yolu ile bulmadım . Buluşum böyle oldu

köyde bahçe kazıyordum bir kağıt buldum . Ve kağıtta ingilizce olarak bu yaziyordu

"" To write a slope , the mountain came to grief .
there was a bottle , the bottle is a treasure inside .
Open the treasure , remove the paper .
Read the words of spells , live very long .
you 're a vampire now , enjoy . ""

Bu yaziyordu ve biraz ingilizce bildiğim için okuyabildim ve büyüyü buldum . Daha denemedım . Aslında denemek istemiyorum büyüyü isteyenler bana büyüyü istiyorum yazsın ve size yazayim :)
İstiyorum

Yaa bu vampirim diyen arkadas 1 metre civari zipliyomus ve hizliymis gelsin bana bi bulassin yaa bakalim gercekten o kadar hizli mi tamam hepiniz hizlisiniz ama yokus asagi ayiktin gel bana bulassana vampircik...

Günah olup olmadığını tam olarak bilmiyorum. Ama sonuçta Allahın sana verdiği özellikleri beğenmiyorsun ve olağanüstü bişeye dönüşmek istiyorsun. Ne yazıkki bundan 2.5 ay önce bu konuya merak saldım. Sitelere girip vampir olmanın yollarını arıyordum alacakaranlık beni çok etkilemişti defalarca izlemiştim zaten ama o aralar sık sık karşıma çıkıyordu bir site buldum orda bir büyü var denedim ve oldum. Belki inanmazsın ama yinede söylüyorum. Kana susuyorsun evet ama normal yemekde yiyebilirsin ama iki günde bir bir miktar kan alman lazım yoksa dayanamıyorsun. Alacakaranlıktaki gibi güçlü değilsin ama hızlısın diğer insanlara göre çok daha hızlı. Göz rengin daha bir koyulaşıyor. bir metre civarı zıplayabilirsin. Bunun gibi daha birsürü şey ama uyuyamıyorsun. Ve bu sana rahatsızlık hissettirmiyor. Vücudun buna çok dayanıklı. Kanın etkisi olduğunu söyleyenler var. Bana inanırsan büyüyü söylerim kitaplarımın arasında olucaktı. Pişmanmıyım . hayır
ben 2.5 yıldır vampirlerle ilgili araştırma yapıyorum ve bu yazıyı gördüm ben vampirlere inanıyorum ama bildiğim kadarıyla vampirler gizleniyorlar sen niye gizlenmiyorsu?

Arkadaşlar ben 18 yasındayım antalyada oturuyorum. Vampirler gerçekten var ben inanıyorum. Ciddi bi şekilde konuşmak isteyen arkadaşlar varsa birbirimize ulaşalım büyü işine bn pek ınanmıyorum kbmayın cunku cok kolay bi şey WhatsApp grubu bile acarız bana ulaşmak isteyenler facebook Görkem Potçu yazsın sarışın mavi gözlü olan bnm... Hepinize sevgilerler GÖRKEM P.

Arkadaşlar sizler vampir olmak istiyorsunuz anlıyorum ama bu yaptığınız çok saçma. İnsanlığınızdan vazgeçmeyin.ben bir vampirim ama neler kaybettim biliyormusunuz siz. Sevdiğim insanlar teker teker öldü. Bu acıya çok zor alisiyorsunuz bir zaman sonra kötü biri oluyorsunuz acılarınızı böyle örtebileceğinizi sanıyorsunuz ama içinizdeki yara günden güne artıyor. Bazılarıniz inanmayacaklar biliyorum ama bu doğru. İsteğinize göre özelliklerimi anlatırim

Dipnot=> ben vampirim diyerek uzun bir yazı yzan arkadaşa inanmayın istesede size ulaşamaz çünkü yalan söylüyor
Bloodcry bana ulaşırsan sevinirim seninle konuşmak istiyorum.

Günah olup olmadığını tam olarak bilmiyorum. Ama sonuçta Allahın sana verdiği özellikleri beğenmiyorsun ve olağanüstü bişeye dönüşmek istiyorsun. Ne yazıkki bundan 2.5 ay önce bu konuya merak saldım. Sitelere girip vampir olmanın yollarını arıyordum alacakaranlık beni çok etkilemişti defalarca izlemiştim zaten ama o aralar sık sık karşıma çıkıyordu bir site buldum orda bir büyü var denedim ve oldum. Belki inanmazsın ama yinede söylüyorum. Kana susuyorsun evet ama normal yemekde yiyebilirsin ama iki günde bir bir miktar kan alman lazım yoksa dayanamıyorsun. Alacakaranlıktaki gibi güçlü değilsin ama hızlısın diğer insanlara göre çok daha hızlı. Göz rengin daha bir koyulaşıyor. bir metre civarı zıplayabilirsin. Bunun gibi daha birsürü şey ama uyuyamıyorsun. Ve bu sana rahatsızlık hissettirmiyor. Vücudun buna çok dayanıklı. Kanın etkisi olduğunu söyleyenler var. Bana inanırsan büyüyü söylerim kitaplarımın arasında olucaktı. Pişmanmıyım . hayır

büyüyü bizimlede paylaşırmsn bn sna inanıyorm gerçekten

Geri