Vampir Olmak İstiyorum ?

Ben ve arkadaşım çok istiyoruz vampir olmak bu büyüyü birlikte yapsak olur mu yoksa tek başımıza mı yapmaliyiz

Ya bak ne olur banada ulas banada ver dua yi gercekteb dalga gecmiyorum ve cok istiyorum vampir olmak ne olur buyuyu ver ne olur

NOlur söyle çok istiyorum vampir olmayi facede adım tekin bal enik remi var bana ulaş

Siteletto vampirler asık oluyolarmi benim tk istedigim beni korusun herseyden yasım 17 ama mayısta 18 me gircem bana lutfen yardım et napmm lazım

Vanpirliğin yaşı yoktur ben 11 yaşındayım isterinan I'n isterse inanmayın ben gerçek bir saf kanım ben sadece bukadar bilgi vere bilirim aksi taktirde beni öldürürler gerçekten bu iradeyle olmak isteyenler bana ulaşsın

Arkadaşlar ben denedim ama burda tam olarak neler olacağını yada ne olduğunu anlatmak istemiyorum.O yüzden bana soru sormak isteyenler varsa gmail hesabıma sorularınızı gönderebilirsiniz. Unutmayın ki vampirler gerçek ve hatta onlar en yakın arkadaşınız bile olabilir.Ben şimdi neden bunu yazmak istedim onu da anlatayım, burda vampir olmak isteyen bir sürü arkadaş var bende onlara yardım etmek istiyorum sonuçta onlar istiyo mu istiyo o zaman bende yardım ederim. Bu arada ben size dönüşüm aşamasına kadar bilgi vericem ve herşeyi anlatıcam. Neye ihtiyaç duyacağınıza yada ne istediğinize kadar hepsini anlatıcam. Bana inanan ve vampir olmak isteyenler bana sorularınızı gönderin hepsine tek tek açık açık cevap vericem. Ben denedim ve şuan pişman değilim çünkü vampir olmak istiyordum ve oldum niye pişman olayım ki ??
Dediğim gibi bana istediğinizi sorabilirsiniz açık açık , bende hepsine cevap vericem.
Saygılarla:
Gmail Hesabım: cemreymur@gmail.com

Arkadaşlar vampir olmak istiyorsanız eğer şunlara sahip olmanız lazım yoksa sonu kötü biter :
1.Cesur Olmalısınız
2.Sabırlı Olmasınız
3.Acıya Dayanıklı Olmalısınız
4.Her Türlü Zorluğu Karşı Dik Durmalısınız
5.Ve En Önemlisi Güçlü Olmalısınız
Ve bana ulaşmak istiyorsanız eğer :
Gmail : cemreymur@gmail.com
Ve
Watpadd : BloodBerry1
Unutmayın herşeyi anlatıcam, öğrenmek istediğiniz herşeyi........

Geri