Vampir Olmak İstiyorum ?

Vampir olmak isteyenler bana sorularınızı sorabilirsiniz. Bu arada bana hemen ulaşın yoksa fazla zaman kalmaz. Öncelikle kesinlikle emin olun be bana gmail den ulaşın ve orada herseyi anlatıcam tabii ki iradenizi kaybetmeyin ve bana ulaşın
Gmail:cemreymur@gmail.com
Çabuk Olun!!!
Bu 3. MESAJ
Vampir omak isteyen varsa Ulaşın Acele Edin.

Merhaba ben vanpir olmak isdiyorum.
Benim yaşım -17 dir ben vanpir ola bilirmiyim ?
Benim hayelerimden biri lutven vanpir olmanın büyünü söyleyni

Ben size ulasamadim ben numarami yazsam ordan ulaşsaz olurmu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar böyle bir gmail hesabı yok. Gmail hesabina mesaj gönderdiğinizde bütün bilgileriniz o gmail hesabina ait olan kişiye gönderiliyor. Ben denemek icin bir mesaj gönderdim ve bu işin içinden de çıkamıyorum. Kesinlikle insan kandırmak için asla ama asla denemeyin. Aksi takdirde evinizin konumuna kadar mesaj gidiyor. Şuana kadar bu hesaba e-posta atanlar vardır diye düşünüyorum. Merak etmeyin bu hesabı hackledim. Bu hesap benim oldu artık ve bu gmail hesabında ki kişininde kim olduğunu bilmiyorum. Kısaca bu hesap benim oldu bana e-posta göndermeyin. Çünkü bu gmail hesabı bana ait oldu yani bende insan olduğum için vampirlerle ilgili e-postalarınıza cevap vermem. Bu hesap hacklendi. Bu gmaile artik mesaj göndermeyin aksi takdirde olacaklardan ben sorumlu olmam.Saygılarımla

vampir olman için yaşını bilmem lazım? kaç yaşındasın? bununla ilgili büyüyü bend ebiliyorum bir sure var onu okuyorsun bi kaç bişi toplaman lazım.. ben biara bi dönem vampirlik yaptım ama sonra evlenince eşim istemedi aynı olamayız dedi.. sen bana yaşını söyle anlatayım ben sana
ALLAH AKIL FIKIR VERSIN SIZE VAMPIR NEY YA HALINIZE SÜKÜR EDIN BIRDE BIR SURE VAR ONU OKUNACAK DIYON TÖVBEESTAFURULLAH GIDIN IKI REKAT SÜKÜR NAMAZI KILIN

vampir olman için yaşını bilmem lazım? kaç yaşındasın? bununla ilgili büyüyü bend ebiliyorum bir sure var onu okuyorsun bi kaç bişi toplaman lazım.. ben biara bi dönem vampirlik yaptım ama sonra evlenince eşim istemedi aynı olamayız dedi.. sen bana yaşını söyle anlatayım ben sana

Günah olup olmadığını tam olarak bilmiyorum. Ama sonuçta Allahın sana verdiği özellikleri beğenmiyorsun ve olağanüstü bişeye dönüşmek istiyorsun. Ne yazıkki bundan 2.5 ay önce bu konuya merak saldım. Sitelere girip vampir olmanın yollarını arıyordum alacakaranlık beni çok etkilemişti defalarca izlemiştim zaten ama o aralar sık sık karşıma çıkıyordu bir site buldum orda bir büyü var denedim ve oldum. Belki inanmazsın ama yinede söylüyorum. Kana susuyorsun evet ama normal yemekde yiyebilirsin ama iki günde bir bir miktar kan alman lazım yoksa dayanamıyorsun. Alacakaranlıktaki gibi güçlü değilsin ama hızlısın diğer insanlara göre çok daha hızlı. Göz rengin daha bir koyulaşıyor. bir metre civarı zıplayabilirsin. Bunun gibi daha birsürü şey ama uyuyamıyorsun. Ve bu sana rahatsızlık hissettirmiyor. Vücudun buna çok dayanıklı. Kanın etkisi olduğunu söyleyenler var. Bana inanırsan büyüyü söylerim kitaplarımın arasında olucaktı. Pişmanmıyım . hayır
ulaşırmısın bana yaşım 18

Geri