Vartolu mihriban türküsünü neden yasaklıyor kim bu mihriban?

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
çukur dizisi mihriban, vartolu mihriban, çukur dizisi mihriban kim. mihriban türküsünü kim söylüyor ile ilgili bilgiler sizlerle...

Show tv ekranlarının fenomen dizisi haline gelen "Çukur" gün geçtikçe izleyici kitlesini yükseltmeye devam ediyor.

Dizi de Vartolu karakterini canlandıran Erkan Kolçak Köstengil, oynadığı karakter ve gösterdiği oyunculuk performansı ile izleyicinin de büyük beğenisini topluyor.

1-jpg.80628 Vartolu mihriban türküsünü neden yasaklıyor kim bu mihriban? Melekler Mekanı Forum

Yalnız diziyi eğer izliyorsanız mutlaka şu detay dikkatinizi çekmiştir; vartolu Mihriban türküsünü her duyduğun da çok sinirleniyor üzülüyor ve hatta gizli gizli ağlıyor. Bu türkünün çalınmasını ve söylenmesini ise yasaklıyor. Vartoluyu bu kadar etkileyen türkünün ismi Mihriban ve Musa Eroğlu seslendiriyor.

Peki vartolu mihriban türküsünden neden bu kadar etkileniyor kim bu mihriban hiç merak ettiniz mi?

Hemen söyleyelim mihriban vartolunun ölen annesinin adı... Vartolunun annesi gözleri önün de üvey babası tarafından öldürülüyor ve vartolu küçükken buna şahit oluyor. Vartolu ve annesinin arasında çok sıkı bir anne oğul sevgisi ve bağlılığı var ve sıksık birlikte sarılıp öyle vakit geçiriyorlar. Vartolu annesine çok düşkün.. Bu yüzden mihriban türküsünü her duyduğun da o anı ve annesini hatırlıyor buda vartolunun bir zayıf noktası olarak kendini tutamıyor duygusala bağlıyor ağlıyor. Vartolu şu anki konumundan dolayı zayıf anını kimsenin görmesini ve bilmesini istemediğinden dolayı mihriban türküsünü yasaklıyor.

Vartolunun mihriban türküsünü duyduğu zaman nasıl çileden çıkıyor işte o sahne

liya

liya

Üye
Üye
vartoluyu nedense seviyorum ya hahaha ne bilim aslında dizinin kötü karakteri gibi olsada aslında vartolu çok duygusal ve küçüklüğünde annesini kaybedip onsuz büyüdüğü için hem çok duygusal hemde bu yönünü saklamaya çalışan biri hele çocukluk aşkı saadetle sadiş diye konuşmasına ve yaptığı ince espirilerine bayılıyorum:) yalnız ben şundan şüpheleniyorum sanki idris koçavolunun oğlu gibi geliyor bana vartolu... Ama görün bakın öyle çıkacak

ikoncan eda

ikoncan eda

Üye
Üye
vartoliiiiii sana hayranım yeni idolüm sensin hahaha valla kim ne derse desin dizide sanki kötü bir karakter gibi görünsede ben seviyorum bu vartoluyu aslında çok acılar çekmiş duygusal bir insan.. hele sadişle konuşmaları ki kıskanmamak elde değil hahaha nasıl inceliyor kendini türkçe öğretmeni olarak tanıttı yaaa ama mihriban türküsünde çok acı çekiyor bende ekran başında onunla birlikte üzülüyorum:(

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
*MeleK* Reytingli Diziler 1