Veet tüy dökücü krem ve spreyini kullananlar varmı

V

Veet

Forum Okuru
Veet tüy dökücü krem ve spreyini kullananlar varmı
Kızlar 3 çocuk var ayrıca çalışıyorum ağda yapmaya fırsatım olmuyor böyle pratik bir şeyler arıyorum. Aslında epilasyon alıcam da şimdilik veet kullanan varsa önerebilir mi? Ne kadar sürede çıkarıyor kılları etkili mi? Biraz da pahalı gibi geldi bana her seferde alsam bir sürü para. Bir de cilde zararı varmı cildim hassas olduğu için de sizlere danışmak istedim.

3 günde kılların çim çıkmış gibi dik dik oluyor evet kullanımı pratik ama kalıcı sonuç değil. yahu az dişinizi sıkıp ağda yapın ne kadar kıymetli canınız var .Zaman yok demeyin hepi topu yarım saatlik iş .

Kızlar 3 çocuk var ayrıca çalışıyorum ağda yapmaya fırsatım olmuyor böyle pratik bir şeyler arıyorum. Aslında epilasyon alıcam da şimdilik veet kullanan varsa önerebilir mi? Ne kadar sürede çıkarıyor kılları etkili mi? Biraz da pahalı gibi geldi bana her seferde alsam bir sürü para. Bir de cilde zararı varmı cildim hassas olduğu için de sizlere danışmak istedim.
Gilette köpük alabilirsin, 3 ya da 4 5 bıçaklı jilet ile yap, jilet kaliteli olsun hatta o da gilette markasi olsun. Tüy çıkışı vucudun yapisina gore degiskenlik gosterir, kalici cozum agda degil epilasyon.

Iyyyy jilet kullanan kadının erkekten ne farkı kalır.Çok bilmiş gibi ağda değil epilasyon kalıcı diyorsunuz.sora jileti öneriyorsunuz. Tabiki epilasyon kalıcı ama jiletense ağda daha iyi sonuç veriyor. Jiletle kıllar 2. Günde çıkıyor kaşıntısı çift çıkan kıllar ıyyy ama ağda öylemi 1 ay tertemz ten tüyler seyrek kaşıntı yok az kadın olun kadın ağda yapın

Bencede ya ne o öyle tüy dökücü krem sprey felan vallahi en temizi ağda kızlar hatta zamanınız var ise özel bölgeler için en güzeli de lazer olacaktır. Ben lazer yaptırdım mis gibi oldu ne o öyle jilet krem yada sprey boşa vakit harcamayın kızlar ama çok acil durumlarda veet tüy dökücü kremi kullanmıştım tavsiye edebilirim yinede ağda :)

Çalışan bayanlar için en ideaili lazer epilasyon. Onun hemen ardın dan ağda geliyor. Gerisi fasa fiso. Tüy dökücü kremlerde jilet gibi çıkarıyor ve kaşıntıya yol açıyor .

Iyyyy jilet kullanan kadının erkekten ne farkı kalır.Çok bilmiş gibi ağda değil epilasyon kalıcı diyorsunuz.sora jileti öneriyorsunuz. Tabiki epilasyon kalıcı ama jiletense ağda daha iyi sonuç veriyor. Jiletle kıllar 2. Günde çıkıyor kaşıntısı çift çıkan kıllar ıyyy ama ağda öylemi 1 ay tertemz ten tüyler seyrek kaşıntı yok az kadın olun kadın ağda yapın
Sen agda yapinca kendini kadindan sayiyorsan eyvallah canim. Kadinlik agda ile olmaz, akilli kadin zaten boyle konusmaz. Seviyesizligin luzumu yok. Erkeklik ile kadınlığı jiletle bagdastiran bir kisiye bu cevap fazla bile. Hem tüyü seyrek cikan, belgrad ormani gibi olmayab kadınlar icin jilet ideal ve kısa çözüm. Dah cevap yazilmaz bunun ustune bence. Sevgiler....

Forum moderatorleri... böyle kişilerin burada ne isi var anlamiyorum, gerci her yerdeler artik ama. hani kadin degil erkek diyecegim buna artik. :)

Vallahi ben de veet spryeyinden kullanıyorum ay o ne jilet vs geçti tarih oldu onlar çok memnunum her kese tavsiye ediyorum bu soğuk ağda bantlarından kullanmadım tavsiye ediyor musunuz kızlar ?

Geri