Vejeteryanlar buraya...

eminegelin

Yeni Üye
Üye
Vejeteryanlar buraya...
Meleklerim sizde vejeteryanmisiniz??? burda anilarimizi, Zorluklari, ve Vejeteryan yemek tariflerini paylasalimmi ne dersiniz?

ben uzuun zamadir vejeteryanim, ( kirmizi etin tadini hic bilmiyorum), tavuk, sosis, salam sucuk.... hic birini yemiyorum, ve basima gelmeyen kalmiyor...

1. gittigim yerlerde ac kaliyorum.
2. en cok sorulan soru " Niye yemiyorsun" (bi coguna 100 kere anlattim)
3. en sevdigim yorum : "YE YE birsey olmaz" bunu duydummu deliriyorum.
4. ikici yorum : Hasta olursun, ( daha gecen ay checkup yaptirdim herseyim süper, cünkü ona göre yiyceklerimi seciyorum)
..... ve daha bir sürü yorum ve Zorluk.......

Herseye ragmen, Vejeteryanim Mutluyum :yemek:
( icimden bi ses, burda Vejeteryan yok diyo ama bakalim ne olcak :))

:D vejeteryan değilim ama balık ürünleri yemiyorum sosis salam gibi hazır gıdalar yemiyorum... kırmızı etide yemekte tanelerini yememek şartıyla yiyorum yani suyunu içiyorum.... ama tavuğa asla hayır diyemiyorum özelliklede kfc...
:D vejeteryan değilim ama antibalıkcıyım... denizden ne cıkarsa cıksın yemem yiyemem :D
Umarım kendine bir vejeteryan bulursun canımcım...

sende yari vejeteryan sayilirsin :)) tavugu bende severdim, taki Izine gittigimde Köyde, teyzemin tavugu kesip, tüylerisi cart cart yollarken görene kadar.....

Ayy ben öyle bir sahneyle karşılaşmak istemem cunku tavukta yiyemessem ben kesin aç kalırrım cunku pek otçu biri değilim.. yediğim tek tük besinler vaar... Ben kurban bayramlarında ilk gunu asla dısarı cıkmam ve tv izlemem.. !!!!!

ben vejeteryan degilim ama kırmızı eti pek tuketmem yani migdede zor eriyor diye pek tercih etmiyorum ama tavuga hayır diyemem aussie angelin dedigi gibi kfcccccccccccc
balıkta severim ama nasıl pişirildigine baglı

kurban bayrami benim icinde Zor geciyor... Annemler kurban kesiyor, ve cig et kokusu beni deli ediyor :-(((

ve kizlar bu KFC nedemek????

kurban bayrami benim icinde Zor geciyor... Annemler kurban kesiyor, ve cig et kokusu beni deli ediyor :-(((

ve kizlar bu KFC nedemek????
Canım bu sayfa boş kaldıgına göre vejeteryan bulamamıssın :( ama olsun buda iyi bir sey demekki hala hayvansal besinin önemi var demektir...
kfc.... mc domalds gibi bir firma ama tavuk satıyor ve baharatları okadar iyikii cok leziz bişi :) yani hazır piişmiş tavuk satan bir firma...
off olsada yesem yaa olmadı yarın gidemde alam canım cok ama cok çekti....

Geri