veledim ve ben

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
veledim ve ben
merhaba günlük kardeş...

şu sıralar canım çok sıkkın..nedeni tabiki veledim...yha gün geçtikçe daha çok yaramazlaşıyor ne etcem bilmiyorum...tv odasına köşeli takım almıştık yanları beyaz deri... bir kolunu çizmişti şimdide ikinci kolunu çizmişş:sinir:
valla kafayı beyinle beraber yedirtti bana....çıldirceğimm...zaten sabahtan akşama kadar evdeyimm..bunalıyorum..bide veledim durmuyor hepten sıyırdım..hakkımda hayırlısıı...bugünlük bu kedderrr:Dancing_o_O:byyy

Cevap: veledim ve ben

eeeeeee gülüm annelik böyle birşey işte bir gün kafayı yedirtirler birgün sevgileriyle deli ederler. Sabır bitanem büyüyünce gülerek hatırlayacaksın. Tabi bu arada ikinciyi yola koymazsan :D

aman üzüldüğünn çizik olsun bitanem sıkma datlı canını eskidiyse çocuk 2010 a giriyoruz babam anneme yenisini alsın diye öyle yapmıştırüzülme kız ben sana yenisini alır yollarım :D

şunu düşün bizde bebek istiyoruz ama olmuyor=)
şükret bence sende ona sahip olmak için caba vermişsindir mutlkaa

merhaba günlük kardeş...

şu sıralar canım çok sıkkın..nedeni tabiki veledim...yha gün geçtikçe daha çok yaramazlaşıyor ne etcem bilmiyorum...tv odasına köşeli takım almıştık yanları beyaz deri... bir kolunu çizmişti şimdide ikinci kolunu çizmişş:sinir:
valla kafayı beyinle beraber yedirtti bana....çıldirceğimm...zaten sabahtan akşama kadar evdeyimm..bunalıyorum..bide veledim durmuyor hepten sıyırdım..hakkımda hayırlısıı...bugünlük bu kedderrr:Dancing_o_O:byyy
Bende ayni durumdayım canim bir aglamaya gücüm yetiyor

Geri