Vintage gelinlik modelleri eskilerin o şık havasını yansıtın

  • Konbuyu başlatan LaViNYaM
LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Vintage gelinlik modelleri vintage gelinlik vintage gelinlik fiyatları ve daha fazlası Melekler FORUM'da.

ŞIK VE BÜYÜLEYİCİ VİNTAGE GELİNLİKLER


Geçmişim zerafeti büyüleyici güzelliğini bugün üzerinde taşımaya ne dersin? Belki anneannenin babaannenin düğün fotoğrafını gördün ve gelinliğinden çok etkilendin. Üzülme şimdi eskilerin o şıklığını bugüne taşıyan gelinlik firmaları vintage gelinliklerle çok şık tasarımlar sunuyor. Siz de eskilere hayran biriyseniz mutlaka bu modellere bakmanızı rica ediyorum. Son yıllarda gerek kıyafetlerimizde gerek ev eşyalarımızda tercih ettiğimiz şeyler genelde hep eskilere duyulan özlemin bir belirtisi. Vintage oturma grupları aksesuarlar modaya uyan biriyseniz yine kıyafetlerde bile vintage detaylar görebilirsiniz. O zaman nostaljiyi bu özel gününüzde de yaşamak istiyorsanız vintage gelinliklerle eskilere olan özleminizi dindirebilirsiniz. Eskilerden gelen o güzel gelinliklerin yepyeni tasarım hallerini görsellerde de göreceksiniz. Özellikle vintage tarzı gelinliklerde en çok görülen dantellerle tasarlanması. Özellikle ve özellikle düğün mekanınız tarihi bir mekanda olacaksa bu tarz gelinlik tercih etmenizi mutlak suretle öneririm kızlar.

vintage-gelinlikler-jpg.86691 Vintage gelinlik modelleri eskilerin o şık havasını yansıtın Melekler Mekanı Forum


VİNTAGE TARZ GELİNLİKLE DÜNYA EVİNİZE GİRİN

Son zamanların tasarımcıların da oldukça bu modeller üzerine yoğunlaşması ile bu gelinlik türleri daha bir rağbet görmeye başladı ve devam da ediyor. Vintage gelinliklerde dediğim gibi daha çok dantel detayları püsküller fırfırlar kendinden işlemeli zerafet dolu kumaşlar vintage gelinlik modelini oluşturmaya yetiyor. Dantele biraz daha değinmek istiyorum ki eskilerde gelinliklerin en önemli özelliği kendini gösteren detayı danteller. Danteller ile o zamankiler gibi olmasa da vintage tarzda bir gelinliğe sahip olabilirsiniz. Eğer pahalı bir vintage gelinlik tercih etmek istiyorsanız üzerinde kullanılacak dantel fransız danteli olmalıdır çünkü en pahalı olan dantel türüdür. İşte demek istediğim tam olarak bu harika dantel detaylı hatta hakim yaka ile birleştirilmiş bu şahane vintage gelinlik nostaljiyi yaşatmaya yetecek. Vintage tarza özellikle bisiklet ve hakim yakanın çok yakıştığını da belirtmeliyim.

dantel-vintage-gelinlik-jpg.86692 Vintage gelinlik modelleri eskilerin o şık havasını yansıtın Melekler Mekanı Forum


VİNTAGE GELİNLİK MODELLERİ BİR HARİKA

İster uzun kol ister kısa kol isterseniz kollarınızda balon kol tercih edin vintage gelinliklerde sınır yok. Unutmadan söyleyim vintage tarz gelinlikler biraz romantik eğer bu tarz düşünüyor ve romantiksen çok romantik bir gelinliğe sahip olabilirsin bu tarz ile. Kendinden işlemeli gelinlikler mutlaka vintage tarzda olmalı diye düşünüyorum. Başınızda da bir tüllü şapka ile harika nostalji yaşatacağınızdan emin olabilirsiniz. Tam da demek istediğim işte bu. Aşağıdaki gelinlikte olduğu gibi kendinden işlemeli bir kumaş tam da vintagenin tarzı. Bu yazımızdan dantelli kabarık gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz.

kendinden-islemeli-vintage-gelinlik-jpg.86693 Vintage gelinlik modelleri eskilerin o şık havasını yansıtın Melekler Mekanı Forum
 

Üst