Vitamin kız Protein Erkek bebek getiriyor

Uzman SühaN

Administrator
Vitamin kız Protein Erkek bebek getiriyor
bu konu;bebeğin cinsiyetini belirlemek,kız bebek erkek bebek olması için yapılacaklar hakkında bilgiler vermektedir

Çocuk sahibi olmaya karar vermiş,anne adayları bebeğin cinsiyetini belirlemek elinizde.
Tabi önce yaradanın izni ve iradesi ile,sonra sizin yapacaklarınızla kız veya erkek çocuk doğurmanız mümkün..
Yediklerinizle içtiklerinizle bebeğin cinsiyetini tayin edebilirsiniz
Şimdiye dek çin takvimi yöntemiyle ,erkek veya kız çocuk isteyenlerin çoğu hayal kırıklığına uğrasa da bir çoğu istediğine kavuşmuştur.
Şimdi siz anne adaylarına daha farklı bir yöntemle ,bebeğin cinsiyetini belirleyecek olan konumuzu detaylarıyla bilginize sunuyoruz.

v-1bf.jpg

Çocuk yapmayı düşünen çiftler cinsel hayatlarını yeniden programlamalı.

Uzmanlara göre, hamile kalmak isteyen kadınlar için bir ay boyunca 6 gün çok önemli. Anne ve babanın yaşı eğer 35 ve üzerinde ise gebe kalma süresi 6-8 aya iniyor. Doktorlar bu sürede hamilelik gerçekleşmiyorsa bir uzman hekimden yardım alınması gerektiğini söylüyor.

Adetleri düzenli olan bir kadında, hamile kalmak için en uygun dönem; âdetin ilk gününden itibaren 11 ile 17'nci günler arası. Bu günlerde cinsel ilişkiye girmek hamile kalma olasılığını arttırıyor. Cinsel ilişkiden sonra hemen yataktan kalkmamak, vajinanın yıkanmaması gibi yöntemler de hamileliğin oluşmasında etkili.

Önemli olan kadının yumurtlama dönemine yakın günlerde cinsel ilişkinin yaşanması. Adetleri düzensiz olan kadınlarda yumurtlama gününü tam olarak tayin etmek güç olabilir. O zaman vücut sıcaklığını ölçmek, işe yarayan bir işlem olabilir.

Uzmanlar, planlı hamileliğin hem anne hem de bebek için sağlıklı olduğunu, doğum kontrol hapı kullanan anne adaylarının bunu bıraktıktan en az 3 ay sonra hamile kalmasını tavsiye ediyor. Uzmanlar, bir takım bilimsel araştırmaların kız çocuk isteyen anne babaların hamile kalınmadan 4-5 ay önce vitamin ağırlıklı beslenmesinin etkili olduğunu ifade ediyor.

Uzmanlar hem anne hem babanın protein ağırlıklı diyet yapmasının ise çiftin erkek çocuk ihtimalini artırdığını kaydediyor. Hamile kalmadan 2 ay öncesinden başlayıp, hamileliğin ilk 3 ayında da devam edecek şekilde günde 0,4 mg. folikasit kullanımı, bebekte sinir sisteminde problem olma ihtimalini yüzde 80 azalttığı ifade edildi.

Vitamin ve protein olayına inanıyorum birde kadın vajinasının asit ve alkali oluşu konusunda inanıyorum cinsiyet ceşitli şekillerde etken faktörler elbette var

- - - Updated - - -

BEN SADECE B VİTAMİNİ ALAN BAYANLAR BİLİYORUM KIZ İÇİN BİRDE HAMİLE KALMAK İÇİN ÇİNKO VİTAMİNİ ALANLARDA BİLİYORUM DR KONTROLÜNDE TABİİİİ

Kesinlikle canım Tabi önce yaradanın işi ..Benim yengemle amcam daha ikinci çocukları olmadan perhiz yaptılar daha ben ozaman 16 yaşındaydım.Biri sadece tatlı yiyordu diğeri et artık hangisi hangisini yapıyordu hatırlamıyorum:)

ayy bende farkketmez cinsiyeti ama kız çocukları daha çekici geliyor bana kızım olsun çok isterim tabi hayırlı sağlıklı olması en başta

Tatlı bela bende kızları çok seviyorum tabi dediğin gibi önce hayırlısı olsun da şöyle eli ayağı düzgün güzel bir kızım olsun ..Rabbim tüm isteyene nasip etsin

Geri