Vouding ve Bekaret kaybı

Hbilge

Yeni Üye
Üye
Vouding ve Bekaret kaybı
Arkadaşlar ben 4-5 yaşlarındayken vouding oldum. Vouding denilen şeyde klitorisinize böbreklere kadar hortum sokup böbreğinizin durumuna bakıyorlar. İnanın çok kötü acıyordu ve temizlemekte zorluk yaşıyordum birgün temizlenirken klitorisimin yara olduğunu gördüm o sırada da temizliyordum parmağım oraya kaydı ve biraz kan geldi sonra bunu ağlayarak anneme anlattığımı hatırlıyorum tuvalet ihtiyacından sonra yine peçeteyle temizlenirken kanamaya başladı koyu bir kan geliyordu büyük ihtimal bozuldu ve ben bunu evlendiğim gece mi anlatmalıyım bilmiyorum ve eşim inanır mı bunu da bilmiyorum kimseyle yatmadım düşünceleriniz nedir ne zaman söylemeliyim

Merhaba, ben bekaretinizin bozulduğunu sanmıyorum. O yaşta kızlık zarın dan değil vajinal yırtık nedenli leke gördüğünüzü sanıyorum. Kızlık zarı herkeste aynı değildir farklı yapıya sahiptir. Şayet vajinanıza hiç bir şekilde müdahala etmediyseniz yada birliktelik yaşamadıysanız ilk birlikteliğinizde bir miktar kanama yine gerçekleşecektir. Cevabımın ikinci cümlesinde kızlık zarının farklı yapıda olduğunu belirtmiştim. Şayet biraz daha derinde olan kızlık zarları vardır. Öyleki birliktelik esnasın da bile bozulmayabilir. Bir jinekoloğa görünüp bekaret muayenesi olun. Bekaretinizin bozulup bozulmadığı belli olur .

Bu kadar küçük yaşta bende bekaretinizin bozulduğunu düşünmüyorum. Bekarat bazı bayanalrda 2-3 cm içerdedir. Bazılarında daha derindedir. Ayrıca bekaretin yapısı kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Belirttiğiniz lekelenme tırnak yırtığından kaynaklanabilir. Bekaret kontrolü yaptırarak endişenizi giderebilrsiniz. Uygun görülürse durumunuzla ilgili rapor bile verilebilir..

Geri