vucudum titriyor nasil isincam?

gülşahmadan

Üye
Üye
vucudum titriyor nasil isincam?
kalorifer son derecede yaniyor ustumde bogazli kazak ayagimda 2 tane ust uste giyilmis corap var yorganin altindayim bunlara ragmen butun vucudum tir tir titriyor dislerim birbirine vuruyor gunlerdir boyleyim grip degilim cayin hic bir cesidini sevmiyorum kahvede cok carpinti yapiyor nasil isinicam ben?

Öncelikle bu kadar tedbir aldığınız halde neden hala ısınamıyorsunuz buna bakmak lazım. Dediğiniz şekilde her türlü önlemi almışsınız ama hala üşüyor iseniz muhtemelen bir gribal enfeksiyon söz konusu olabilir. Bence, odaklanacağınız şey hastalık var mı yok mu ona bakmanız yönünde olacaktır diye düşünüyorum.

Öncelikle bu kadar tedbir aldığınız halde neden hala ısınamıyorsunuz buna bakmak lazım. Dediğiniz şekilde her türlü önlemi almışsınız ama hala üşüyor iseniz muhtemelen bir gribal enfeksiyon söz konusu olabilir. Bence, odaklanacağınız şey hastalık var mı yok mu ona bakmanız yönünde olacaktır diye düşünüyorum.
16 gundur griptim gecti 16 gundurde sokafa cikmiyorum 2 senedir her kis hasta olmasamda cok usurum

16 gundur griptim gecti 16 gundurde sokafa cikmiyorum 2 senedir her kis hasta olmasamda cok usurum
Muhtemelen kan değerleriniz düşüktür ve bunun yanın da bağışıklık sisteminiz ile ilgili sorunlarınız vardır bununla ilgili mutlaka bir test yaptırmanızı öneririm eğer test sonuçlarınız düşük ve bağışıklık sisteminiz ile ilgili sorunlarınız varsa uzman hekim tarafından bununla ilgili vitamin takviyesi ve ilaç tedavisine başlanacaktır.

Geri