Xenforo Mobil Hızınızı Yükseltin 2 Lazy Load Youtube Video

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Xenforo Mobil Hızınızı Yükseltin 2 Lazy Load Youtube Video
Youtube Videolarını Lazy Load Olarak Sitenize eklemek istiyor iseniz lütfen yazımızı takip ediniz. Gelişen teknoloji ile artık Google iyiden iyiye sitenin hızlı açılışına son derece önem vermektedir. Özellikle ülkelerde bulunan gsm operatörlerdeki veriler baz alındığında, artık insanların yüzde 90 a yakın bir bölümünün cep telefonlarından internet sitelerine ve sosyal mecralara girdiği ortada. Geçtiğimiz yıllarda google, yaptığı bir takım açıklamalar ile sitelerinizin hızlı açılmasına son derece önem vermektedir.

Cep Telefonları Mobil Arayüzü İçin Google Page Speed son derece önemli ve sitelerinizin önce açılması hızlı açılması gerekiyor. Halen 4g kullanan bizim gibi ülkelerin haricinde dünyada 5g kullanan ülkelerin de olduğu ortadadır. Yaptığımız iyileştirmeler ile sitelerimizde bulunan sayfaları hızlandırmak adına daha önceden sizlere.

LAZY LOAD ADSENSE Başlıklı konusunda hızlı şekilde sayfa yüklensin ve google reklamları daha sonra gelsin şeklinde bir ayarlama yapmıştık. Şimdi sizlere, sitelerinize ekleyeceğiniz youtube videolarının hızlı şekilde gelmesini, daha doğrusu cep telefonundan sitenize girenlere sayfaların hızlı gelmesi için gerekli eklentiyi veriyorum.

Orijinal eklentiyi buradaki siteden indirdim ve siteme attım arkadaşlarım.

Bu eklenti XENFORO 2 Ve üzerinde çalışmaktadır bilginiz olsun daha eski versiyonları olanlar indirip bakmasınlar bile. Sonuç mükemmel oldu daha önceden 38 olan sayfa skoru 66 ya yükseldi hız olarak.

lazy load youtube sonrası.jpg

lazy load youtube masa üstü skoru.jpg

No Password
LAZY LOAD YOUTUBE DOWNLOAD >>>

Konuyu açtıktan sonra bu sayfanın hız skorunu kontrol ettiğimde 62 olarak gösteriyor hiç fena değil. Videolu bir sayfayı da kontrol ettiğimde, hızda yüzde elli gibi bir oranda iyileştirme sağladığı görünüyor.

Geri