xenical kullanan varmı melekler

xenical ıle thincal yanı hap mı

Aynı sanirim bizd arkadas grubuyla basladik kullanmaya ama daha kilolarda oynama yok 2. Hafta bitti bakalm ins baslrz artik kilo vermeye...

Mrb. Arkadaşlar.ben thincal kullanıyorum doktor tavsiyesiyle aldım.pek kilo veremedim ama sadece 1 kutu bitirdim belki daha erken belirtileri göstermesi için.gerçekten tuvaletinizi yaparken sanki yağ akıyor.sonra göğsümün tan tarafında bir ağrı başladı bende korktum.yani ramazan ayında olduğunuzdan dolayı ara verdim.ağrım geçecekmi bakalım.sonra belki devam ederim

İlla ki doktor kontrolünde alınmalı mı hiç bir hastalığım yok bi ilaçta kullanmıyorum

bende bugün tincall kullanmaya başlayalı tam 1 hafta oldu 2.5 kilo verdim.benim hedefim 50 şu an 55 kiloyum kaldı 5 kilo herkese tavsiye ederim

Ben thincal le 1 ayda 2 Kilo anca verebildim siz 1 hafta da 2.5 Kilo nasıl verdiniz yazar mısınız lütfen

Ben thincal le 1 ayda 2 Kilo anca verebildim siz 1 haftada 2.5 Kilo nasıl verdiniz yazar mısınız lütfen

bende 1 haftada 2,5 kg verdim doktor kontrolünde kullanıyorum. Diyet ve az da olsa yürüyüşle tabi ki ne kadar efor o kadar yakılan yağ sonuçta sadece ilaçla da olmaz

Geri