xenical kullanan varmı melekler

bende kullandım :)

merhaba arkadaşım bende kilolarından müzdarip olan biriyim endokronolojiye gittim bana 2005 ylında reductil die bi ilaç verdi mütiş iştah kesiciydi ve tabi kilo verdim ama bırakınca aynı hüsran gerisin geri aldm sonra zaten bakanlık tehlikeli olduğu için bu ilacı kaldırdı toplattı daha sonra bi sürü şey denenedim hiç biri fayda etmedi ama bendende kaynaklı düzenli bişey yapamadığım için ilaç almayı bile düzenli yapamıom yani o derece zenical de reductille beraber endokronolojide verilen diğer ilaçlardan biriydi ben gittim reçetesiz aldım ama onuda düzenli kulanmadım:( ama yağ söktürdüğü bir gerçek ve düzenli kullanırsan doktor kontrolünde işe yarayacağına inanıyorm reçeteli olarak kaça aldın bu ürünü piyasadaki fiyatı 99 milyon ve nasıl kullanıyorsun ne sıklıkla yolunda başarılar arkadaşım:)))

Merhaba arkadaşlar, ben xenicali 2,5 aydır kullanıyorum. yaklaşık 8 kilo verdim endokrinci bir doktorum var, her ay veya 45 günde bir düzenli gidiyorum. şu anda 90 kiloya indim ilk başlarda 3 hafta kadar kilo veremedim ama doktor hanım sağolsun bu konuda beni ikna etti ve sabredince oluyor. yediklerime de çok dikkat eder oldum, çok iradeli olup meyve ve salata ile oluyor. Diyetimi asla bırakmadım. bu arada televiyondaki bitkisel ilaçları da denemedim ama çok ciddi bulantı ve baş ağrısı yaptı bende.

Merhaba, ben de yaklaşık 3 haftadır xenical kullanıyorum ama 1kg dahi veremedim.Ümidimi yitirmek üzereyim.İnsülin direncim ve polikistik overim var.Yaklaşık 2 aydır da regli olamadım.Neyle ilgisi var bilmiyorum ama normal şartlarda vermiş olmalıydım diye düşünüyorum.Doktorunuz sizi nasıl ikna etti?Bir yerde yanlış mı yapıyorum aceba?Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Sevgiyle Kalın

kızlaarr bende xenical kullnıyorummmm

yaklaşık bir ay önce aldım.herşeyi denemiş biri olarak konuşuyorum.benm vücuduma yarayan tek şey hareket ama hareket etmeye müsait bi hayatım yok.son çare bunu deneyeyim dedim başladım yaklaşık iki hafta kullandım ama yanında ek bi rejim falan yapmadan,hiç bi işe yaramadığı gibi tuvalette midemi bulandırdı.şimdi düzenli olarak kullanıyorum ve yanında yediklerime dikkat ediyorum kesinlikle tatlı yemeyin kızlar bu ilacı içiyorsanız eğer çok tatlı kriziniz tuttuysa dondurma yiyin sadece nefsinizi köreltmek için.ekmek yok tatlı yok bol bol su ve günde yarım saat hareket.bir haftada üç kilo verdm.diceksinizki bunları yapsam zaten kilo verrm,ama ben bunları yapıp d kilo veremeyenlerdenim oyüsden benm için çok byük birşey bu.sorunuz olursa yanıtlamaya hazırımm..hepinize sağlıklı yaşamlar diliorumD:

tek çaremmm xenical

melekler şimdiye kadar ne çileği kaldı ne de biberi ne yapsam olmuyo olan tek şey bütün kilolarım geri fazla fazla geri gewldi pekiiiii bu xenical nasıl umut olur mu bana cevap verin şu an doksana merdiven dayadımmmmmmm lütfennnnnnn

2005de 2 ay kullanarak toplamda 9 kg verdim..
insanın kolları bacakları dahi inceliyor..
ve fakat her ilacın oldugu gibi bunun da yan etkileri var..
buradaki yazılanları okuyan herkes mucizeler okumak istiyor olabilir..
benim şahsi önerim ilac falan hikaye.. sonrasında yer icerseniz yine alırsınız.. bu bilinen bir gercek.. xenical'i gunluk 2yerine 1 adet almanızı ve abur cuburu şekeri kesmenizi öneririm.. bu formul herkese her hafta standart 1 kg muhakkak verdirir.

Bu arada doğrudan ilişkili demiyorum fakat 2 yıl once saclarımı komple kaybetmiş bir kadınım (kaş ve kirpiklerimi vs de..) hic bir sebebi bulunamadıgından da otoimmün bir çöküş olduğu belirtildi..
... yine de aşagıdaki bilgileri paylasıyorum:

Orlistat yani xenicalin icerigi obezite tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Orlistat yediğiniz bazı yağları parçalayan enzimleri bloke ederek, yağların sindirimini ve vücut tarafından emilimlerini önler.

Orlistat aşağıdaki durumlar ile ilgili bir ilaçtır:

obez veya aşırı kilolu ve buna bağlı başka hastalıkları da [şeker (diyabet), yüksek kan basıncı (hipertansiyon), yüksek kolesterol veya trigliserit vb.] olan hastalarda düşük kalorili hafif bir diyet ile birlikte kombinasyon halinde kullanım onerilir

Orlistat burada yer almayan diğer tedavi edici amaçlar için de kullanılıyor olabilir.
Eğer Orlistat’a ve / veya ilacın bileşiminde bulunan diğer maddelerden birine alerjiniz varsa ya da safra akışının azalması / durması veya kronik olarak besinlerin bağırsaklardan yetersiz emilimi şeklinde bir rahatsızlığınız varsa; Orlistat kullanmayınız.

Eğer herhangi bir beslenme bozukluğunuz, karaciğer hastalığınız, tip 1 veya tip 2 diyabet (şeker) hastalığınız, böbrek taşı veya pankreas iltihabı öykünüz ya da normalin altında çalışan tiroid sorununuz varsa veya başka bir (reçeteli veya reçetesiz satılan) zayıflama ilacı kullanıyorsanız; Orlistat’ı kullanmadan önce doktorunuza söyleyiniz.

Orlistat sadece reçete edilen kişi tarafından reçete edildiği şekilde kullanılmalı ve başka kişilerle paylaşılmamalıdır. Özellikle de beslenme bozukluğu öyküsü olan kişilerle paylaşılmamalıdır. Lütfen bu ilacı başkalarının ulaşamayacağı güvenli bir yerde saklayınız.

Orlistat diyet, egzersiz ve kilo kontrolünü içeren komple bir tedavi programının sadece bir parçasıdır. Günlük olarak aldığınız yağlar, proteinler ve karbonhidratlar günün tüm öğünlerine eşit olarak bölünmelidir. Lütfen diyetinizi, rutin egzersizlerinizi ve ilaç tedavinizi sıkı bir şekilde takip ediniz ve programınıza uyunuz.

Orlistat’ı yemek (yağ içeren) sırasında veya yemeklerden sonraki 1 saat içerisinde alabilirsiniz. Orlistat genellikle günde 3 defa alınır. Eğer bir öğünü atladıysanız veya öğününüz hiç yağ içermiyorsa bu öğün için Orlistat kullanımını atlayınız. Günlük diyetiniz içerisinde alacağınız tüm kalorilerdeki yağ oranının % 30’u geçmemesi tavsiye edilir. Yağ oranı yüksek olan diyetlerden kaçınınız. Orlistat ile birlikte fazla yağlı yiyeceklerin alınması midenizde veya bağırsaklarınızda istenmeyen yan etkilerin görülme riskini arttırabilir.

Tükettiğiniz tüm gıdaların etiketlerini okuyunuz ve porsiyonlara özellikle dikkat ediniz. Doktorunuz, beslenme uzmanınız veya diyetisyeniniz size sağlıklı bir beslenme planı hazırlamanız konusunda yardımcı olabilir.

Doktorunuz Orlistat kullanımı sırasında vitamin ve mineral takviyesi almanızı önerebilir. Orlistat A, D, E ve K vitamini gibi yağda çözünen vitaminlerin vücut tarafından emilimini zorlaştırabilir. Bu nedenle vitamin ve mineral takviyelerini kullanırken doktorunuzun direktiflerine uymalısınız. Bu tür takviyeleri Orlistat alımından en az 2 saat sonra veya 2 saat önce alınız.

Selam bende 36 bedenden 2 yılda 50 beden eçıktım troid sıkıntım vardı metabolizmam yavaş çalışıyor ben troıd sorunumu çözdüm fakat metobolizmam çok az çalışıyor 2 gün önce endokrin dok gittim zayıflamaya karar verdim inanın eşimden bile utanıyorum her yerimde şişlik var giydiğim yakışmıyor xenical hapını duydum çok da işe yaradığını söylediler ama malesef çok zor bulunuyor temin ettim nasıl işe yarıyormu birde bana bunun yanında önerebileceğiniz çay v.b. şeyler varmı kızım bana en son anne nehirin annesi zayıf sen niye şişmansın dediğinde çok üzüldüm lütfen bana yardımcı olun

Selam arkadaslar. Bende xenical icin rapor cikarttim. İnsallah haftaya baslayacagim..benimde troid sorunum var 55 kilodan 108 kiloya ciktim 5 senede bir aara lida kullandim cok ise yaradi fakat sonra olumkerden korktum biraktim..daha sonra redictil kullandim oda sansima piyasadan toplatildi ondan cok memnundum sonra kullanmadigim ilac kalmadi ;) hic biride bi ise yaramadi xenicali uzun zamandir duyuyordum ama kullanmamistim...cerrahpasada endokrin polikinligine gittim ve orada rapor cikarttirdim..insallah yaziflarimm

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım bende xenical kullanalı 2 hafta oldu hiç kilo veremedim diyette yapıyorum bol su içiyorum bu arada biraz kabızlık var acaba bir yerlerde yanlışmı yapıyorum lütfen bilgi verin şimdiden teşekkürler

ilacı hangi arada alıyorsun? ben de başlayalı 2 gün olucak :) inşalllah zayıflarız..ama bildiim kadarıyla rejimde yapmasan ayda 4-5 kilo verdiriyormuş..ama hafif bi rejim yaparsan 2-3 ayd 20 ile 35 kilo arası verenler var...birde kilon kaç VKİ göre çıkan sonuç düşükse kilo verme olmaya biliyormuşş...bu obezlere verilen bi ilaç kaç kilo fazlan var?...bu arada ilacı günde 3 kere yemek arasında al daha etkili...eğer almayı unutursan yemekten 1 saat sonra al...mümkün olduğunca düzenli kullan eczacıma sordum...kilo vermeyen oldumu hiç die...alay edermişcesine yüzüme gülüş attı olmazmı tabiki kilo verdiren bi ilaç dedi....

merhaba cevap için teşekkürler yemek arasında alıyorum diyette yapıyorum boy 165 kilo 104 vki 37.8 yani obez :( bahsedilen gibi çok tuvalete çıkamıyorum bir kaç kez yağ gittiğini gördüm idrara çok çıkıyorum oda su içmemeden kaynaklanıyor beni buradan bilgilendirirsen sevinirim yalnız tartı yalan söylemiyorsa galiba 1 kilo vermişim benim eczacım ikinci kutuda daha çok etkisini gösterir dedi bakalım inşallah denemediğim bir şey kalmadı bu son çare inşallah faydasını görürüz teşekkürler

Geri