xenical kullanan varmı melekler

merhaba cevap için teşekkürler yemek arasında alıyorum diyette yapıyorum boy 165 kilo 104 vki 37.8 yani obez :( bahsedilen gibi çok tuvalete çıkamıyorum bir kaç kez yağ gittiğini gördüm idrara çok çıkıyorum oda su içmemeden kaynaklanıyor beni buradan bilgilendirirsen sevinirim yalnız tartı yalan söylemiyorsa galiba 1 kilo vermişim benim eczacım ikinci kutuda daha çok etkisini gösterir dedi bakalım inşallah denemediğim bir şey kalmadı bu son çare inşallah faydasını görürüz teşekkürler

xenıcal

merhaba bende bugun xenıcal aldım ama kalp çarpıntım cok oldu kuruntumu yaptım yoksa bilemiyorum

bende çarpıntı yapmadı yarın ikinci kutuya başlıycam eğer kilo veremezsem devam etmiycem belki kabızlık problemim olmasa verişinde bilmiyorum umarım faydası olur

merhaa dün çarpıntım olmasına ragmen bugun ıkınci kapsülü aldım. bu sefer yemek arasında içtim gayet iyiyidim. dün aç karna içince sanırım ters tepti. aynı anda akapunktura gidiyorum. sizde deneyimlerinizi paylşırsanız sevınırım

Merhaba arkadaslar birsey sorucam bagirsaklArinizi normAlden fazla calistimi bende ciddi kabizlik yapti eczacim cok sasirdi bu ilacin amaci ishal yapmasi bende yapmadi ikinci kutudayim karnim cok sis moralim cok bozuk herkes bilgi versin

BENDE SÖYLENEN GİBİ İSHAL OLMADI GÜNDE BİR WC YE CIKTIM.afedersiniz cok tuvaletım varmış hıssındeyım ama birşey yok. ilk gün kalp sıkışmasını saymassak dun 3 öğün aldım sorun yok. bugunde sabaha ve öğlen yemekle aldım sorun yok.

diyet yapmıyorum ama kızartma yemiyorum yağlı şeylerde yemiyorum. kepek ekmeği yiyorum. normal yemek yiyorum. ama yemeklerin suyunu asla yeıyorum.mesela kuru fasülye varsa sadece tanelerini yiyorum.sabah kahvaaltıda 4 dilim tam bugday yıyorum uno. sonraki yemeklerde 1 dilim. söylemesi ayıp dışkının rengi sarımtırak ama yağlı değil. daha başlangıc diye belkide. yeşil çaya başladım bakalım.

bende dikkat ediyorum 1 2 gündür bağırsaklarım çalışıyor bilmiyorum ama motivasyonumda kalmadı bakalım ikinci kutunun 4.günündeyim tartılmıyorum sende kilo kaybı varmı simi

Geri