xenical kullanan varmı melekler

nasıl temin edebilirim acillllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

kolay gelsin aynı kilo prblemi annemdede var ben zonguldak ereğlide oturuyorum ilaç hiç bir yerde yok siz nasıl aldınız bende almak istyorum ama bulamıyorum:diyet:

ben eczaneden aldım...simi ben şunu farkettim eğer yağlı yersem dışkıdan yağ çıkıyor yoksa bi hareket yok bu arada benimde iştahım açıldı :( senin kaç kilo vermen gerekiyor..

ben yağlı yemiyorum. ama bu iştah beni öldürecek. 15 kilo versem süper. bugun karnı yarık yedım. zaten iki gündür wc ye çıkamıyorum söylemsi ayıp. viaporta kırmızı eczaneden aldım ben. annenin yaşı kaç. tehlikeli olmasın. ben 38 yaşındayım. ilk gün ben çok korktum ama şimdi iyiyim. aslında akşam yarım saat koşu bandında yürüdüm bana iyi geldi. ama çok sıkılıyorum. zaman geçmiyor orda yürürken. yinede pes etmicem. akapunktura gidiyordum 3 ay oldu onunla ilk hafta 6 kilo verdim. ama 1,5 aydır tık yok gram vermedim.

ilacın 48 lik tableti var . söyle eczaneye getirsinler sqanırım 100 lük tableti varmış onu bulmak zor. 46 lık tableti 86 tl. 100 lük tableti 102 tl. birde balsamik sirkeye iyi diyorlar. amway satıyo. ama balsamik sirkede şarap oldugu için ben dinen almadım

merhaba bu ilaçla ilgili yorumunuzu okudum da verdiğiniz kiloları aldınız mı diye sormak istiyorum?

Xenical i hemen kullanmaya başlayınca nezman etki etmeye başlıyor ben 2 gün oldu ama hiç bir değişiklik yok bana tuvalet sorunu yanı çok olacak dediler ama benım hersey normal

xenicali dün aldım bugünden itibarende kullanmaya başlıyorum 25-30 kilo vermem lazım.Sormak istediğim bu ilaçla birlikte nasıl diyetler uyguladınız?

xenicali dün aldım bugünden itibarende kullanmaya başlıyorum 25-30 kilo vermem lazım.Sormak istediğim bu ilaçla birlikte nasıl diyetler uyguladınız?

Bende kilo vermeye başlasım öle aman aman bir diyet uygulamadım çalıştığım için sabahları cok erken kalktıgımdan duzensız bır kahvaltım oluyor ye gevrek ya acma alıyorum öğlen işyeirnde ne cıkarsa sebze et corba ıcıyorum ama pılav makarna yok akşam evdede aynen yanı bellı bır dıyet uygulamıyourm ama ılaca başladıktan 3 gun sınra başlıyor yaglar sızı terketmeye ben 1 haftada 1,5 kilo verdım ınanın bır anda hafıflıyorsunuz ılaca devam

Bunu doktordan sizmi istiyorsunuz yoksa idyetisyeniniz kendisi mi başladı bu ilaca bilgi veririrmisiniz

Geri