xenical kullanan varmı melekler

Merhabalar. bu ilac icin doktordan nasil rapor cikartabilirim acaba

bende izmirde oturuyorum menemen merkezde siz nerden aldını z bilgi verirseniz sevinirim aradım bulamadım b burada birde kaç paraya aldınız?

Xenical kullanıp yagsiz yersen ilaç bir ise yarayacak mi. Diyetle birlikte kullaninca zaten yagsiz yerken içeceğiz oysaki ilaç yeni yenen yağları vücuda karistirma dan atmaya yariyor. Yağsız yerken bu ilacı kullanıp kilo veren oldu mu acaba?

Arkadaşlar ben bu ilacı kafama göre seneler önce Dr tavsiyesi diyetle birlikte bir ay kullandım resmen yağ çıkarıyosunuuz wcde tecrübeyle sabittir sıfır yağ kullandığım günlerden hergün iki saat spor Wè diyetle 6 ayda 8de 500e indim tavsiyem kesinlikle spor Wè diyet Yeşilçay form çayı şeker yok tatlandırıcı ama hergün spor şart şart şart şart

Ben thincal kullanmaya basladim 2.günüm bugün ishal yapti birazda korku girdi içime ya verdiğimiz kilolarin fazla sini alirim DİE bide kalici bizi birakmaz inşallah thincall kullanan varsa lütfen yorum yapsinn

bugün 3.gün. bağırsakları çalıştırdığı doğru. kilo kaybı için henüz çok erken.

bugün 1 hafta oldu. 3 kilo verdim. yediklerime dikkat ediyorum. gündüz pek birşey yemiyorum,akşamları biraz yemeği kaçırıyorum. yemekle birlikte alıyorum thincal i (xenical) . şimdilik işe yarıyor

Geri