xenical kullanan varmı melekler

AZRA

Yeni Üye
Üye
xenical kullanan varmı melekler
xenical xenical kullananlar yan etkileri fiyatı zenical kullananlar
sevgili melekler bn kilolarımdan çok müzdaribim bn diyet yaptıkça kilo veremedğim gibi daha da fazlasıyla geri almaktaydım nese uzatmayım lafı çok şey dendm ettim ama olmadı en sonn da endokrin polikliniğine gittm bana doktor xenical die bi hap verdi raporlan inşallh işe yarar yarıo gibi de 3.haftann başındayım yaklaşık 6-7 kilo verdim ama daha çooook vermm lazım bnm gbi kulln arkdaş varmı varsa yazsın gelişmeleri beraber takip edelim yoksada bn yine size burdan yazacağım
allahım inşallah bu işe yarar son çarem

Cevap: xenical kullanan varmı melekler

bence ilaç kullanmak sağlıklı değil illaki diet yapman lazım bende kiloluyum diyet yaparken birazda insanın psikolojisi düzgün olması lazım mesela ben geçen sene on kilo verdim isteseydim dahada verirdim yeterki kararlı ol birde diyete başladığın zaman hemen ertesi günü kilo vericeni düşünme veremessin çünkü zamanla sabır işi yani inşaallah istediğin kiloya inersin...

evt cnm haklısın ama bana doktor verdi hmde raporla onn için kullanıyorumm off offfff şu yiyipde kilo alamayanlardan çook olmak isterdim

evt şimdiye kadar yaklaşık 10 kilo verdim xenical sayesinde
aslında tam bi diet yapmadıım
yapsaydım eminim bu 15 yada 20 olurduu
mimoza selma sen yaz cnm kaç kiolsuun hapı nasıl aldın dr mu verdi semialdıın kaç gün oldu içeli
beraber burdan paylaşalıım

merhabalar. azra bende kullanmistim yillar önce xenical hapini. ama bu xenical ile rejim olmuyor...nedenini sorarsan. yedigin yemegin 1/3 oran yagi gene eritmeden atiyor. bu xenical sadece saglikli beslenmeye yardimci oluyor, yani yagsiz yemek yemene. yagli yemek yedigin an (seni cezalandirip) wc´ye bagliyor. sigortalar bu ilaci belli bir süre icin ödüyor en fazla 6 ay. bende öyleydi. ama bu ilac zayiflamak icin iyi bir yöntem degil yan etkisi de coooooooook kötü. ha xenical ilaci kullanmisin ha yagsiz yemek yemisin ayni hesaba geliyor... ahhh bacim benim, bende iyi bilirim bunu, cocukluktan beri kiloluydum ve hep diyet, diyet, diyet.
son careyi ätkins diyette buldum, ama hic kimseye tavsiye etmem!!!!!!!!

azracim ayrica bende de öyleydi bir süre sonra cuvut alisti ve kilo veremedim.
moralini yüksek tut ve sevgiyle kal.:)

merhaba arkadaslar benımde sorunum kılo verememek. seneye dugunum var kısında Nısanım olacak benım acıl kılo vermem sart. ama ne yaptımsa olmuyor cıldırmak uzereyım. Su xenıcal nasıl bısey benımde yıllar once bır arkadasım kullandı cok memnundu bayada zayıfladı. sımdı bende eczaneden alayım dıyorum ama sıze danısmak ıstedım kullanan kısıler varsa bana cevap yazsın lutfen bu yan etkılerı gercekten cok mu kotu.

xenıcal

Arkadaşlar bende 1 hafta oldu xenıcal kullanmaya başlayalı henüz 1 kilo bile veremedim.Kullanan arkadaşlar varsa benimle etkilerini paylaşırlarsa sevinirim.Acaba daha çokmu erken etkisini göstermesi için devam etmelimiyim bunu çok merak ediyorum?

Xenical kullanıyorum

Merhaba arkadaşlar, ben xenicali 2,5 aydır kullanıyorum. yaklaşık 8 kilo verdim endokrinci bir doktorum var, her ay veya 45 günde bir düzenli gidiyorum. şu anda 90 kiloya indim ilk başlarda 3 hafta kadar kilo veremedim ama doktor hanım sağolsun bu konuda beni ikna etti ve sabredince oluyor. yediklerime de çok dikkat eder oldum, çok iradeli olup meyve ve salata ile oluyor. Diyetimi asla bırakmadım. bu arada televiyondaki bitkisel ilaçları da denemedim ama çok ciddi bulantı ve baş ağrısı yaptı bende.

Geri