Yağsız ve şekersiz yiyecekler nelerdir şeker ve yağa son veriyorum

• Konbuyu başlatan Gonulverdim
  • Başlangıç tarihi
G

Gonulverdim

Forum Okuru
Yağsız ve şekersiz yiyecekler nelerdir şeker ve yağa son veriyorum

Yağsız ve şekersiz yiyecekler melek kadınlar kulübü yağsız ve şekersiz beslenme forum'da.​

Arkadaşlar karar verdim artık şekersiz ve yağsız beslenecegim. Şeker ve yağsız yiyecekler nelerdir? Ya da nelerde yağ ve şeker bulunuyor bunu sorarsam en azından ne yememem gerektiğini bilirim galiba. Yağsız ve şekersiz beslenme nasıl olur 21 gün kadar yemeyince neler olur kızlar? Nette böyle bir yazı gördüm de.

Merhabalar
Öncelikle 21 gün boyunca şekersiz beslenme nedir onu açıklayayım size. 21 gün boyunca şeker olan herşeyden uzak kalmak gerekiyor. Sonra zaten şekersiz yaşamaya da alışır insan diye düşünüyorum. Şekerden uzak kalmak hem sağlıklı kalmayı hem de zayıflamanızı sağlayacaktır. Maalesef şeker olan herşey sağlığımızı bozmaya aday.

"Yağsız ve şekersiz yiyecekler"​

• Marul
  • Kuşkonmaz
  • Lahana
  • Brokoli
  • Avakado
  • Greyfurt
  • Domates
  • Kereviz
  • Semizotu
Yag olarak doğal yağlardan beslenmeyi deneyin örneğin fındık ceviz badem zeytinyağı gibi doğal yağları deneyin şeker olarak da pekmez ya da doğal bal ama nadiren yemelisiniz. Sağlıklı beslenmek için aşağıdaki linki tıklayınız. "Sağlıklı beslenme rehberi" konulu yazımızı inceleyerek sağlıklı beslenme konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Geri