yakı ile hamile kalanlar

pko yumrtlama sorunu canım b i araştır bakalım olabilir bede şüpheleniyordum ama pko ama doktorlar yok diyordu sonra bendede çıktı araştır bakalım

mrb kızlar ben yakı kullandım yumurtlama tarihi olan günlerimin başında yapıştırdım ve ilk 2 gün çıkarmadım denemekten zarar çıkmaz diye düşünmüştüm.daha adet günüme 2 gün var ama ben dün ve bugün yaptıgım testlerde pozitifi aldım.daha kan testi yaptıramadım ama herkes için hayırlısını diliyorum

Merhaba arkadaşlar bel çektirerek rahim eğriliği olup duzletip çocuk sahibi olan çok insan var benim en yakın olarak tanıdığım amcamın gelini rahmi eğrilmiş bi kadın duzledi o gece hamile kalmış
Şimdi ben geçtiğimiz cuma günü erzurumda bi kadını tavsiye ettiler kim gitmişse 1 ay sürmemiş hamile kalmışlar bizde gittik rahmimin eğri olgunu söyledi ve duzledi
6 yıllık evliyim ilk gece eğilmiş iltihaplandigini söyledi susam yağı verdi mevlana şekeri verdi zeytin yağı verdi bunları kullan hem iltahabi temizlicekler hemde rahmin küçük kalmış eğildiği için gelişmesini sağlayacaklar
Belime duzledikten sonra bi kuşak bağladı rahim tekrar eğilmesin diye düğüm attı baskı yapsın diye 10 gün boyunca çıkarma dedi yakı vurdu sol tarafa rahmi tutsun diye düğümü sağ tarafa attı
10 gün sonra ilişki verdi kuşağı aç dedi
Düzelip duzelmiyecegini anliyacagim belirtileri söyledi bakalım inşallah olursa kadının adresini veririm sizlerede imkaniniz olursa gidersiniz
hepimize de mevlam hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Evet Erzurum'a giden kişi hamile mi ? Ne zamandır hamile kalamıyor ? Problem ne acaba ?

Merhaba arkadaşlar bel çektirerek rahim eğriliği olup duzletip çocuk sahibi olan çok insan var benim en yakın olarak tanıdığım amcamın gelini rahmi eğrilmiş bi kadın duzledi o gece hamile kalmış
Şimdi ben geçtiğimiz cuma günü erzurumda bi kadını tavsiye ettiler kim gitmişse 1 ay sürmemiş hamile kalmışlar bizde gittik rahmimin eğri olgunu söyledi ve duzledi
6 yıllık evliyim ilk gece eğilmiş iltihaplandigini söyledi susam yağı verdi mevlana şekeri verdi zeytin yağı verdi bunları kullan hem iltahabi temizlicekler hemde rahmin küçük kalmış eğildiği için gelişmesini sağlayacaklar
Belime duzledikten sonra bi kuşak bağladı rahim tekrar eğilmesin diye düğüm attı baskı yapsın diye 10 gün boyunca çıkarma dedi yakı vurdu sol tarafa rahmi tutsun diye düğümü sağ tarafa attı
10 gün sonra ilişki verdi kuşağı aç dedi
Düzelip duzelmiyecegini anliyacagim belirtileri söyledi bakalım inşallah olursa kadının adresini veririm sizlerede imkaniniz olursa gidersiniz
hepimize de mevlam hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
Bı faydasını gordun mu canm yazarımızın

Benim annemde yakı değilde hamama gidin dedi göbek taşına yatın bilen biri elini ayağını çeksin sonrada iki kişi belini sarsın parmak bile girmicek o kadar sıkı olacakmış eskiler bi şekilde çare buluyor kim bilir belki olur

Bu ay yakı b vitamini d vitamini folik asit macun soda karanfil ve süt ne bulduysam yapacam benimkine de kesinlikle sigarayı yasakladım onuda bakıma aldım bide bi ilaç buldum onun için bide adetin 3 cü günü bi kocakarıya gidicem inşallah olur

Geri