Yalan Dünya Dizisine Hümeyra da Katıldı!

Yalan Dünya Dizisine Hümeyra da Katıldı!
Yalan Dünya dizi oyuncuları
Yalan Dünya yeni sezon oyuncuları
Yalan Dünya Hümeyra


Ekranların sevilen dizisi Yalan Dünya dizi ekibine yeni sezon da merhaba diyecek ünlümüz Hümeyra oldu. Daha önce yine Gülse Birsel'in yazıp yönettiği Avrupa Yakasın da yer alan Hmeyra ve Gülse Birsel'in yolu bir kez daha kesişmiş oldu. Yalan Dünya'nın yeni sezon bölümlerin de görmeye başlıyacağımız Hümeyra ile ilgili haberin detayları sizlerle..."Yalan Dünya’da Hümeyra sürprizi
Senarist ve oyuncu Gülse Birsel’le oyuncu Hümeyra’nın yolu bir kez daha kesişecek...

Gülse Birsel’in senaryosunu yazıp, oynadığı ‘Avrupa Yakası’nda “İffet Sütçüoğlu”nu canlandıran Hümeyra, yeni yayın döneminde yine Gülse Birsel’in yazdığı ‘Yalan Dünya’nın oyuncu kadrosuna katılacak. Bu bilgiye Hümeyra’yla iş görüşmesi yapan bir televizyoncu verdi:

“Hümeyra, artık ‘Yalan Dünya’da ama diziye nasıl bir karakter olarak dahil olacak bilmiyorum.” Hem bilgiyi doğrulatmak, hem de Hümeyra’nın kimin nesi olarak ‘Yalan Dünya’ya katılacağını öğrenmek için Gülse Birsel’i arandığında;

Diziyle ilgili ‘teyit edilmemiş’ haberler medyada yer aldıkça, “Telefon açıp sorsalar gerçeği öğrenir, yalan yanlış şeyler yazmazlardı” diyerek medyaya sitem eden Gülse Birsel’in söylediği şu:

“Henüz kesinleşen bir şey yok. Yeni yayın döneminde bir takım değişiklikler olacak dizide, o zaman hep birlikte açıklayacağız onları " dedi.
 
Üst