Yalancı Gebelik olabilir mi?

lionyez

Yeni Üye
Üye
Yalancı Gebelik olabilir mi?
Merhaba;
Adetim 20 günde birken son 2/3 ayda düzenli olarak ayda bire düştü. Haziran 24 ünde son adetimi gördüm. bitiminde ilişkiye girdik eşimle. son iki haftadır da gözümün bir anlık kararmasıyla moraracak derecede merdivenden düştüm, kusma ile devam eden mide bulantılarım var ama 2 haftada sadece 2 kere oldu. Midemde aslında tek midemde değil karın boşluğumda yanma sol kasığımda ara ara aci hissetmem oldu. idrar testi yaptım iki sefer ama negatif çıktı. çevremde de hamile olduğuma dair söyleyen çok var bende hissediyorum. kan testi yaptırdım ama akşama alacağım ama olumsuz çıkmasıda korkutuyor beni . psikolojik olabilir mi yani bu kadar belirti.

Merhaba, son adetiniz 24 haziranda gerçekleşmiş. Bu ay henüz bir gecikme yok . Ben gebe olduğunuzu düşünmüyorum. Yaptığınız testlerde gebe olmadığınızı gösteriyor.Baş dönmesinin bir çok tibbi nedeni vardır. Bunun için bir hekime görünmenizde fayda var. Ayrıca diğer belirtiler de pskolojik olabileceği gibi başka bir sağlık probleminden de kaynaklanabilir..

Selamlar, adetiniz daha önce gerçekleşmiş akabinde hemen testte yapmışsınız sonuç negatif. Bu iki veri gebe olmadığınızın güçlü kanıtı. Belirtiler gebelikle ilgili olsada durum sizin için geçerli değil. Henüz beklenen adetinize çok bir zaman var. Adetinizde gecikme olursa test yapın. Adminin dediği gibi durum başka bir sağlık probleminden de kaynaklanabilir. En kısa zaman da doktora görünün.

Merhaba,
Yine yazmak istedim. Bilgilendirme için. Çok teşekkür ederim. Sizler yanilmadiniz gebelik yok maalesef. Olması için ön kontrol amaçlı bugün doktora gittim. Ama hiç beklemediğim bir şey ile karşılaştım çift rahimliymisim ben. Tam emin olabilmek için adetliyken rahim filmi çekilecek. Çocuk olsa bile bu durumda düşük riski ve ya hiç olmama durumu da varmış ne için gittim ne öğrendim

Geri