Yalı Castle Aquapark Gümüldür

  • Konbuyu başlatan TİTAN
T

TİTAN

Forum Okuru
gümüldür aquapark nerede gümüldür aquapark 2011
yalı castle aquapark, gümüldür, izmir, iletişim bilgileri, tanıtımı, yeri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler


Sevgili melekler,
İzmir Gümüldür'de bulunan Yalı Castle Aquapark tanıtımı şöyle;

Yalı Castle Aquapark İzmir merkezine 50 km., Adnan Menderes havaalanına 35 km. mesafede Gümüldür’de 15 000 metrekare alan üzerinde kurulmuştur.


Her şey dahil sistem ile çalışan ülkemizin ilk ve tek su ve eğlence tesisinde giriş ücretini ödeyen misafirler, gün boyunca tesis içinde her yaş grubuna hitap eden birbirinden eğlenceli, heyecan dolu etkinlikler arasında havuz oyunları, aerobik,yarışma, aktivite ve animasyonlardan yararlanacağı gibi gün boyunca yiyecek ve içeceğe de hiçbir ilave ücret ödemeyecekler, dilerlerse tesisimize özel mavi bayraklı kumsal ve denizden sınırsızca faydalanabilecekler, yorgunluklarını atmak için animasyon ekibine eşlik ederek yağmur dansının tadına varacaklardır..

Gümüldür’ün mavi bayraklı sahilinde denize sıfır, ortaçağ kalesi teması ile 15 dönüm arazi üzerine yerleştirilmiş su ve eğlence parkında büyükler ve çocuklar için yüzme havuzları, 5 metre ile 14 metre arasındaki yükseklikten kayılabilecek ve uzunlukları da 19 metreden 118 metreye kadar değişen hem açık, hem kapalı tüplerden oluşan tam 18 farklı çeşit kaydıraklar, tam 30 farklı çeşitte suni dalga üretebilen dalga havuzu ile adrenalin seviyesini en üst düzeye çıkarmak için misafirlerini bekliyor.

İster çocuk olun, ister yetişkin suyun büyülü dünyasında siz de büyüleneceksiniz.

Aquapark'ımız herşey dahil sistem ile çalışmaktadır. Fiyatlarımıza giriş ücreti, bütün yiyecekler,meşrubatlar, her türlü aktivite, animasyonlar ve kdv dahildir.

Açılıs : 10:00 Kapanış : 19:00

Fiyatlarımız Haftaiçi Pazar
Yetişkin 45 TL 50 TL
Çocuk 6-12 Yaş 35 TL 35 TL
Ögrenci (Kimlik gereklidir) 35 TL 35 TL
Çocuk 0-5 Yaş ücretsiz ücretsizAdres : Gumuldur Izmir Turkey
Telefon : +90 232 793 11 00
Fax : +90 232 793 13 33
Email : yalicastleaquapark@cactushotels.com
 
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
T Aqualand 0
T Aqualand 0
T Aqualand 0
T Aqualand 0
T Aqualand 0
T Aqualand 1
T Aqualand 0
T Aqualand 0

Benzer Konular


Üst