YalnizliĞini Özleyen Kadin..

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
YalnizliĞini Özleyen Kadin..
Aranızda eşinden çok ayrı zaman geçiren vardır mutlaka..yalnız degilim biliyorum..eşimin işinden dolayı biz çok ayrı kaldık..ama bazen yalnızlığımı özlüyorum..özellikle son 1 aydır yalnızlığımı özlüyorum..yolunda gitmeyen bişeyler yok aslında ama birbirimize karşı eski ilgimiz kalmadı gibi geliyor bana..herşey monotonlaştı sanki..kış günü yapacak birşey yok belikide ondan..oğlumuz hasta olacak diye dışarı çıkamıyoruz ben çok bunaldım..gidiyoruz bi yerlere ama hep kapalı yerler..alışveriş merkezleri yada arkadaşlara ew oturmasına yani.çok ama çok sıkıldım belkide ondan saçmalıyorum.bazen diyorum ki..keşke yine eşim bir yerlere gitsede yine yalnızlığımla kalsam diye..belki bira ayrı kalmak yine bizi eskisi gibi yapacak gibime geliyor..size saçma gelecek ama ben yalnızlığımı özledim..

Ce: YalnizliĞini Özleyen Kadin..

Bazen böyle oluyor canım, üzme kendini, zaman zaman insan kendisiyle yalnız kalmak istiyor, bir başına olduğunu hissetmek, yalnızlıktan huzur almak istiyor.

Bunaldıkça sağlıklı, sıhhatli olduklarını, yanında olduklarını, seninle olduklarını düşünerek bu düşünceleri uzaklaştırabilirsin belki kafandan.

Kış vakti, yapacak çok fazla şey yok sıkılmışsındır canım. Ben de dayanamadım evde karda kıyamette annemlere çıktım geldim.

Saçma falan gelmiyor ya söylediklerin, bence gayet normal.

benimde küçük bebeğim var çıkamıyorun dışarı bunalıyorum yanlızlıktan bi yerede gidince evimde olmak istiyom ne oluyo bende anlamıyom bence biz insanlar ne istediğimizi bilmiyoz

çok hemde çok kötüyüm..devamlı ağlamaklıyım..kendimi iyi hissetmiyorum hiç.yemek bile yiyemiyorum..sabah kahvaltıda sadece çay içtim o kadar..yalnız kalmak istiyorum sadece ama nasıl olacaksa..kimsenin bana dokunmasını istemiyorum.....

iki sene önce bunalıma girdim.hayatımda hiç kimseyi istemedim.değil kocam annemi bile sadece uyumak istiyordum.ancak ozaman yalnız kalıyor kendince hayaller kuruyordum.bunu elişi yaparak atlattım.şimdi böyle bir durum olduğunu hissettiğimde hemen hareketli müzik çalıp oynayarak deşarj oluyorum.yalnızlığı seviyorum ya....

kır çiçeği zor günler geçirmişsin..ama sorunsuz sıyrıldığına sevindim..ben bunalımdan ziyade az sıkıldım belkide ondan böyleyim..şuan iyiyim ama çok şükür..

Binlerce kahkahaya karışıyorsa gözyaşların
Son çiviyi çakıyorsan yorgun sabrına
Daha kirpiklerinde can veriyorsa hayallerin
Ve dilinin ucundaysa en çılgın küfürler
O zaman Yalnızlık güzeldir…

Son düzenleme:

tamara döktürmüş yine canım arkadaşım.şuan iyiyim saol canım...

Sigaramın dumanına sarsam saklasam seni
Gitme gitme gittiğin yollardan dönülmez geri
Gitme gitme el olursun sevgilim incitir beni
Yokluğun ah yol yol olsa uzasa unutmam seni
Gitme gitme el olursun sevgilim incitir beni
Akşam vakti sardı yine hüzünler
Kalbim yangın yeri gel kurtar beni senden
Akşam vakti dolaştım sokaklarda
Yırtık bir afiş seni gördüm duvarda
Sigaramın dumanına sarsam saklasam seni
Yokluğun ah yol yol olsa uzasa unutmam seni
Gitme gitme el olursun sevgilim incitir beni..

yalnızlığımı özlemiştim ..şuan koçiş yok.ama annemler var..yalnızlığımı gerçekten çok özledim..

Geri