Yalova Esenköy kadınlar Plajı 2012 Tanıtım Bilgileri

T

TİTAN

Forum Okuru
Yalova Esenköy kadınlar Plajı 2012 Tanıtım Bilgileri
istanbulda kadınlara özel plajlar
istanbulda kadınlar plajı

Sevgili melekler, malum İstanbul'da serinlemek bir dert, denizleri mahvettik, ancak adalar temiz durumda ama başka yere de gidemiyor ve kadın kadına denize girmek istiyorsanız, size İstanbula yakın olarak gidebileceğiniz Yalova Esenköy Kadınlar plajı tavsiyemizdir. Rumelikavağı Altınkum ve Poyrazköy kadınlar plajından başka gidebileceğiniz Yalova Esenköy kadınlar plajı 2012 tanıtım bilgileri şöyle... :)

esenkoy-kadinlar-plaji-6b.jpg

Tüm bayanların hep diledikleri rahat bir plaj hayali Esenköyde gerçekleştirildi. Yalova Esenköy’de bulunan 2 kadınlar plajının üzerine 3. bir kadınlar plajı yapıldı…

“Reis Kadınlar Plajı” Esenköy‘ün Şelale mevkiinde bulunuyor. Bu yeni plaj kadınlar tarafından büyük ilgi görüyor. Rahat ve keyifli bir deniz keyfi için Reis Kadınlar Plajı tüm isteklerinizi karşılamaya hazır.

Plajda; şezlonglar, duşlar, lavabolar, kafeterya, mescit, çocuk parkı, eğlence alanı, yeme içme bölümleri, müzik gibi özellikler mevcut. Girişin kişi başı 2.5 TL olduğu plajda şezlonglarda 2.5 TL. Dilerseniz yemeğinizi dışarıdan getirebiliyor ve piknik yapma imkanınızda oluyor.

Kadınlar plajına ait olan alan kısım dubalarla çevrilmiş ve bu sebeple teknelerde o hizadan içeri giremiyorlar. Plajda güneşlenme alanlarının dışında ağaçlık alanda da vakit geçirebiliyorsunuz. Tesisin en güzel özelliklerinden biri de, genelde kadınlar plajına giden yol zor ve yorucu olur ancak bu plaj oldukça rahat ve düz bir yola sahip. Ayrıca güvenlikli bir plaj olduğunuda bilmenizde fayda var. Kadınlar plajı akşam saat 19:00′da çay bahçesine dönüşüyor ve ailece de gidebileceğiniz keyifli bir mekan haline geliyor.

Geri