Yanlış kombin sonrası duyduğum utanç

Kızlar Kapalılık algısını millet öyle yanlış anlıyor ki artık. Sözde kapalılar güruhu dinin emri deyip kapananlarında günahına giriyor. Kadın dediğin giyiminde erkeklerin dikkatini çekmeden giyinmesi gerekirken tam tersi nasıl ilgisini çekerim düşüncesiyle giyiniyoruz.

Selam kızlar güzel içerikler var topikte. Biliyorsunuz ben tesettürlü değilim ancak bir tesettürlü kadarda dikkat çekici giyinmem. İlahi emir olan başörtüsünün manasını gerçek islamı yaşayanlar bilir. Sözde kapalıları görünce inanın içten içe kendimi yiyorum Saçların yarısı dışarda deve hörgücü gibi topuzlar , ojeli tırnaklar Allah aşkına amaç nedir ? Bir kadın olarak ben bile dönüp bakıyorsam yabancı bir erkek nasıl şehvetlenmesin ? Arafta kalanlar kapanmasın ya tesettür modaya uydurulacak bir tarz değil Allahın emrettiği bir farzdır

Kızlar Kapalılık algısını millet öyle yanlış anlıyor ki artık. Sözde kapalılar güruhu dinin emri deyip kapananlarında günahına giriyor. Kadın dediğin giyiminde erkeklerin dikkatini çekmeden giyinmesi gerekirken tam tersi nasıl ilgisini çekerim düşüncesiyle giyiniyoruz.
Aynen öyle düşünde çok malesef .kapalı ilgi çekmek için giyiniyor.git kocanın ilgisini cek .

Kız melis senin tik tok var mı bir bak orada sözde ne kapalılar var . Vallahi erkekler öyle bir döşüyorki lafları yerin dibine girersin ben utanıyorum onlar utanmıyor . Açıkça söylüyorum ben kapalıyım evde eşime süslenirim şortumuda mini eteğimide giyerim ama dışarıda elimden geldikçe islama uygun kapanırım .
al bendende o kadar hiç sevmiyorum
tik tok

Ben başlıktan ziyade topikte ki yorumlara istinaden yorum yapmak istiyorum.Bu örtülü çıplaklık hayli yaygınlaşmış durumda. Kim nasıl istiyorsa öyle giyinsin ancak başörtüsünü moda diye kullanmasın. Bende tik tok kullanıyorum ve oradaki sözde başı kapalı bedeni çıplakları görüyorum. Yüzde bir ton makyaj , tırnaklar ojeli , dikkat çekici giyim .. Gerçekten ya çok merak ediyorum bunların amacı ne ? Dinimizde tesettür başını ve vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde bedenini örtmektir. Kimse giyim tarzına müslümanlığı alet etmesin. Ya açılın yada uslubu ile örtünün. Bunları görmekten sinirlerim alt üst oldu süslüman bozuntuları

Geri