Yanlış kombin sonrası duyduğum utanç

nuran09

Yeni Üye
Üye
Yanlış kombin sonrası duyduğum utanç
geçen düğne davetli idik. Tabiki doğal olarak taktık takıştırdık. çok şıktım tabiki. doğal olarak öbür bayanları çatlatma operasyonu ayakakbı olarak çok sık bir sitiletto tercih ettim. ama yanşış çoraplarlal kombinledim oda baya ilgi çekti.. gittim ince ten rengi parlak çorap giydim. çorap güneşte nasıl parıyor. kapalı bir bayanda olsam etek tercih etmiştim uzun bileklerimin üstünde..çok ilgi çekmişti çok bakan olmuştu utanmıştım. bunu itirafetmezsem içimde kalırdı... bu çorapların bukadar oldugunu bilmiyordum. sizinde başınıza gerliyormu kızlar böyle talissizlikle

Merak etme tatlım yalnız değilsin :) Bende bir davete hazırlanırken eşarbımı ütüledim ve yaktım. Kıyafetime uygun eşarp elimde bir tek oydu farklı eşarp takmak zorunda kaldım . Davette kıyafetim ön plana çıksada şıklığı ile eşarp gölge düşürdü. Herkes çok beğendi ama ben kendimi rahatsız hissettim . Amannn kız boş ver Allah başka dert vermesin ;)

aynen başıma benimde geldi yanlış eşarp seçimi felan.uyumsuzluk :)ama bilmiyorum bence biz kapalı bayanlar ukalalık olarak almasınlar .bazen daha güzel kombinliyoruz .daha şık olabiliyoruz. oda bence detaycılıyımızdan geliyor

Aynen yaa bizler iyi kombin yaparız . Profiline baktımda adabıyla giyinmişsin canım. Şimdiki kapalılar vallahi zıvanadan çıkmış saçların yarısı dışarıda ful makyaj birde şey hani böyle bone gibi bir şey var şimdi onunla dışarı çıkıyorlar uzun uzun küpeler falan . Sen ne düşünüyorsun bu konuda canım

geçen düğne davetli idik. Tabiki doğal olarak taktık takıştırdık. çok şıktım tabiki. doğal olarak öbür bayanları çatlatma operasyonu ayakakbı olarak çok sık bir sitiletto tercih ettim. ama yanşış çoraplarlal kombinledim oda baya ilgi çekti.. gittim ince ten rengi parlak çorap giydim. çorap güneşte nasıl parıyor. kapalı bir bayanda olsam etek tercih etmiştim uzun bileklerimin üstünde..çok ilgi çekmişti çok bakan olmuştu utanmıştım. bunu itirafetmezsem içimde kalırdı... bu çorapların bukadar oldugunu bilmiyordum. sizinde başınıza gerliyormu kızlar böyle talissizlikle

Oda nazar boncuğun olsun :) hepimizin başına geliyor böyle ufak tefek hatalar. Bende kapalıyım ama güzel kombin yapamam mesela . Eşarp takıyorum , şal kullanmak istiyorum onuda bağlamasını bilmiyorum

Aynen yaa bizler iyi kombin yaparız . Profiline baktımda adabıyla giyinmişsin canım. Şimdiki kapalılar vallahi zıvanadan çıkmış saçların yarısı dışarıda ful makyaj birde şey hani böyle bone gibi bir şey var şimdi onunla dışarı çıkıyorlar uzun uzun küpeler falan . Sen ne düşünüyorsun bu konuda canım

Aynen hayatım ya yemin ediyorum öyle kapananları görünce beynime kan sıçrıyor. Yahu bizim kapanma amacımız güzelliğimizi örtmek kapatmak . Tesettür farzken tarz olmuş . Eskiden başörtüsü için ne mücadeleler verdik şimdi örtü ayaklar altında . Allah ıslah etsin ne diyim :(

Aynen hayatım ya yemin ediyorum öyle kapananları görünce beynime kan sıçrıyor. Yahu bizim kapanma amacımız güzelliğimizi örtmek kapatmak . Tesettür farzken tarz olmuş . Eskiden başörtüsü için ne mücadeleler verdik şimdi örtü ayaklar altında . Allah ıslah etsin ne diyim :(

Kız melis senin tik tok var mı bir bak orada sözde ne kapalılar var . Vallahi erkekler öyle bir döşüyorki lafları yerin dibine girersin ben utanıyorum onlar utanmıyor . Açıkça söylüyorum ben kapalıyım evde eşime süslenirim şortumuda mini eteğimide giyerim ama dışarıda elimden geldikçe islama uygun kapanırım .

Geri