Yapmam dediğimi yaptım,Olmaz ,saçmalık dediklerim başıma geldi yardım edin lütfen:(

Esmerve

Yeni Üye
Üye
Yapmam dediğimi yaptım,Olmaz ,saçmalık dediklerim başıma geldi yardım edin lütfen:(
Merhabalar;Öncelikle yeni üye olduğumu belirtmeliyim.
İtiraf konusuna gelince offfff nasıl yazıyorum nasıl yapıyorum hala aklım almıyor.
Yani önyargılardan sıyrılarak cevaplar istiyorum sizlerden mümkünse
Ben başıma bu olay 3 ay önce geldi.İşyerimde beni bir kişiile görüşmek için birbaşka yere gönderdiler.
Fakat bu kişinin sekreteri orda olmadığını ve kartını verebileceğini söyledi.Bu iş bizim için çok önemliydi.
Akıllı ben kartı kaybettim malesef.İşyerime uğramadan eve geçtim ve bu kişinin ismini sosyal paylaşım sitesinde aratmak geldi aklıma.Böylece mahçup olmayacak bir şekilde iletişim bilgilerine ulaşmaya çalışacaktım.Ve aradığım kişiye en yakın olan birini ekledim ad soyad aynı neyse bu kişi kabul etti beni ama araığım kişi o değilmiş. Fotoğraflarına bir baktım o nasıl gülüştür ya ya nasıl sıcak bakar insan bu kişiyi takip etmeye başladım ve gitgide kendime daha yakın hissetmeye hatta kendime yakıştırmaya başladım.
Ve bu gitgide tehlikeli bir hal almaya başladı.Paylaşımlarını soluksuz takip ediyorum şiirlerini okuyorum okuyorum okuyorum.Bu kişinin bir takıntı olmadığının farkındayım onu istiyorum sanırım aynı ilçedeyiz şu an okuyor.Bu kişi ile konuşmaya çalıştım yanlışlıkla eklediğimi söyledim.Ve Belki ilçeye geldiğindebir kahve içmek isteyip istemediğini sordum sevindi olumlu cevap verdi.Şu an hiç yapmam dediğim bişi yapıyorum,
görmediğim birine takıldım hatta aşık oldum galiba yalnızca gülüşüne o nasıl gülüştür ya...

Var mı bu işin bir sonu sizce:(

Not:Bu Takıntımın işinin mesleğinin iyi olmasıyla falan bir ilgisi yok .Öyle bir ayrımım yok bende çok iyi mesleğe ve sosyal şartlara sahip biriyim.

Bir gülüşün bana yaptırdıklarına inanamıyorum.Biri duysa rezil olurum anlatamıyorum da kimseye çok üzgünüm:(

canımm bu saçma veya imkansız bişe değilkiii aşk illa dokunmak konuşmak değilki bazen bir gülüş bazen bir bakışş :)
aşk öyle tuhafki umadığın anda gelir geldimi gitmezz rahat bırakmaz yapmam dedğin şeyleri yaptırırrr

aynen benim bi kuzenimde böyle oldu hiç onuşmadığı adı dahi bilmediği birine aşık oldu hemde fecii şekilde yani anormal bişe değil kendini yargılama boşaa hee seviyosanda açıll konuşş bekleme aşkına sahip çıkk anı yaşa :D:D

herkesden aynı cevabı alıyorum ama anı yaşamak o kadar zor geliyor ki şu anda yani ne münasebet derse kızım sen kimsin derse yada havalara girerse bu ve bnun gibi bir sürü soru aklımı kurcalıyor malesef:(

merhaba merve öncelikle aramıza hoşgeldin. Bu kişiyi ne kadardır tanıyosun bilmiyorum ama şahsen ben olsam internette tanıdığım birine güvenemem yaa aşk insanın gözünü maalesefki kör edebiliyor aklını başından alıp hiç bişey düşünemeyebiliyosun belliki çok etkilenmişsin. ama bilemiyorum ben olsam böle bişey yaparmıydım ineternette tanıştığım biri ile buluşurmuydum dedim ya tamamen güven meselesi diyorsan ki yaa evet ben ona güveniyorum ondan vazgeçemem bir çılgınlık yapıp gidip onunla buluşmalıyım onu yakından görmeliyim diyorsan ozaman bir çılgınlık yap ve git görüş. Ama iyi düşün. Herşeye hazırlıklı ol iyi tanı iyi düşün. İnşallah Hayal kırıklığı yaşamazsın :D:D ve inşallahh gönlündekini nasip eder Rabbim hadi hayırlısı bakalım :D:D haberdarr et biizleri de :D:D

[QUOTE birinden hoşlanabilirsiniz ama ya evliyse yinede flört edrmisiniz sen bu gün başkasına yaparsan bir gün sanada yapan olur erkekler genelde pek evli olduğunu söylemez iyi tanımak ve araştırmak gerek kendine yapılmadığın bir seyi başkasına yapma çünkü başkasını senin için bırakan bir gün senide bir başkası için bırakır kardeşim

evli olmığınan tabiki eminim öğrenci zaten öle şey yapmam merak etmeyin haberdar edicem beklemedeyim şu an hadi bakalım

evet o haydarım ama çok meşgulum mutsuz ilişkilere terapi yapıyorum üzgünüm

Geri