Yaramaz veletim arda

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Yaramaz veletim arda
yaramaz arda
İsim: ARDA
lakabı:deli fişek:D

Sevgili arkadaşlarım;

Benim de bir yaramazım var.Bende kendi deyimimle veletim diyorum.İki dakika yerinde durmuyor.Zaten teşhiside kondu hiperaktif:DNe yapalım bizde böyle idare ediyoruz.Benim veletin yaramazlıklarını saysam anlatsam bitmez.Ama birindne başlayayım devamı gelir sonra:D:D

Benim oğlum çizime çok meraklıdır.Ne gariptir ki çizdiği tek bir şey var duvarlar ve bu duvarlar da ki tek resim kocaman bir yuvarlak içinde de iki tane kocaman iki göz bu kadar.Görünce tırsıyorum uzaylı gibi:S:SAyrıca kalem vermiyorum eline tüm kalemleri kaldırıryorum.Bir gün takip ettim bunu acaba ne ile çiziyor die.Süper dedektifliğimden sonra buldum bizim velet arabasının tekerlek demirleriyle bir güzel çiziyor sonra ben seslenince de hemen terkerlekleri geri takıyor.Ama artık onunda çözümünü buldum.

Artık hiçbir arabasının ön tekerlekleri yok.Arkaları çıkaramıyorum iyi monte edilmiş:D:D işte böyle...bir daha ki yaramaz veletimde görüşmek üzere:D:D:D

:nazar:

Son düzenleme:
Cevap: Yaramaz veletim arda

ALLAH sana ve babasına bağışlasın canım,acısını göstermesin inşş...

Çocukların alayında var o çizim işi bizlerdede olmuştur amaç evin duvarlarını renklendirmek :D:D

çok komik çok sevimli .. ardaya tam destek veriyorum bırak çizsin çocuk :D:D:D bunu duysa ne kadars everdi beni afacan arda:D:D:D
Allah sağlıklı hayırlı uzun ömür nasip etsin çocuğuna:):)

Allah oğlunu sana ve ailene bağışlasın canım benim.. Ayyy ayy ne güzel işteee ardacık duvarlarınızın boyasını sade bulmuş ve canlandırmak istemiş... Bırak annesiii evinize canlılık katsın...

Güzel dua ve dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Ayrıca evet duvarlarımız çok sade ama uzaylı resimlerine ihtiyacımız yok ne yapalım çocuk işte:D:D

Yaramaz Arda'yı Allah annesine babasına bağışlasın diyorum :) Çocukların hayal güçleri ve yaratıcılıkları yetişkinlerin algılama sınırlarını delip geçiyor gerçekten. İleride bu çizimleri ve yaramazlıkları güzel anılar olarak kendisine anlatırken gülersiniz hep beraber. Ailece mutluluğunuz daim olsun :)

Amin adminim.Çok sağolun güzel dilekleriniz için.Dediğiniz gibi ilerde hatırlayı güleriz:):)gerçekten de bazen öyle şeyler söylüyor ve yapıyor ki aklım sır ermiyor.Çocuk deyip geçememek lazım:):)

Allah anali babali büyütsün...
tabi bizim basimizda olmadigi sürece, tatli ve sevimli buluruz.
Ama kimse duvarlarini her ay badana yaptirmak istemez kesin :D:D:D

bence ona kagit üzerinde yapacagi resimleri, duvara asinca daha hos durdugunu anlatirsan, düzelir belki... :):)

Geri