yardım edin msn gizli yanıtımı unuttum :S

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
yardım edin msn gizli yanıtımı unuttum :S
Msn şifremi kırarlar diye ayarladığım gizli yanıtı unuttum ne yapacağım şimdi imdaatt:S:S Hemen değiştirmem lazım yardım edin :S

MSN gizli soru ve cevabınızı değiştirmek, gerçekten çok kolay. Yalnızca bir kaç küçük adım var. Gizli yanıtınızı belirlerken, hatırlayabileceğiniz bir yanıt belirlemek çok önemli. Şimdi, aşağıdaki adımları izleyin:

MSN’de gizli soru veya yanıtınızı değiştirmek için, öncelikle bu linke tıklayın, açılan sayfanın sağ üst kısmında yer alan “Oturum aç” linkine tıklayın. Açılacak yeni sayfada ise, MSN Messenger’a girişte kullandığınız, e-mail adresi ve şifrenizi yazarak, MSN hesap sayfanıza ulaşın.

MSN hesap sayfanızın orta kısmında, aşağıdaki gibi soru yazısı ve sağ tarafında değiştir linki bulunur.

Değiştir linkine tıklayın. Gizli sorunuzu ayarlayabileceğiniz yeni bir pencere daha açılacak.

Bu pencerede, öncelikle parola kısmına şifrenizi yazın. Daha sonra, gizli sorunuzu seçin, “gizli yanıt” kısmına ise, yanıtınızı yazın.

Soru ve yanıtınızı yazdıktan sonra, sağ alt kısımda yer alan kaydet düğmesine tıklayın. Yaptığınız işlemler doğruysa, şu an ki pencere kapanacak ve bilgileriniz kaydedildi uyarı yazısı gelecek.

Artık, MSN gizli soru ve cevabınızı değiştirmiş oldunuz.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri