Sürekli unutkanlık yaşayan kadınlar kendimi unutacam yardım lütfen

canelif

Aktif Üye
Üye
Sürekli unutkanlık yaşayan kadınlar kendimi unutacam yardım lütfen
selam,benim sorunum unutkanlik.asiri unutkanim,cocuklarin okul saatini dahi unutuyorum.yani kisaca hergun düzenli yapmam gereken seyleri dahi unutuyorum.ek olarak akdeniz anemisiyim,ayrica demir eksikligi dahil.yardim edin ne yapmaliyim... Sürekli unutkanlık yaşayan kadınlar yardımcı olabilir mi çözüm istiyorum.

Öncelikle geçmiş olsun. "Ne Yapmalıyım" diye bize sormuşsun ama ben en kısa zaman da uzman bir hekime görünmeni tavsiye ederim. Sorun herhangi bir sağlık probleminden de ileri geliyor olabilir yada psikolojik etkenlerle alakalıda olabilir. Bunu en iyi şekil de anlamanın yolu yapılacak tahlil ve tetkiklerden sonra belli olacaktır. Acil şifalar dilerim.

haklisinin,ama sürekli doktorlar bu durumu kansizligima bagliyorlar.bende sasirdim artik...

Aslın da unutkanlık birçok kişinin yaşadığı bir olay inan bana kime sorsan mutlaka diyeceği unutkanlıkla ilgili yaşadığı olaylar olacaktır. Eğer kansızlığa bağlık bir unutkanlık varsa eminim ki vitamin ve kan ilaçları ile bu sorun çözümlenecektir.

Selamlar hayatım çevremde bulunan bir arkadaşımın kocasının aşında idi bu sürekli unutuyor ama öyle böyle değil kırkında bile değil. Neyse doktora gitti bu ve b12 vitamin eksikliğinden olduğunu depolarının boşaldığını öğrendi.

B12 vitamini bir ay kullanacak iğne şeklinde
bu aralar çok daha iyi bilgin olsun sen de b 12 vitamin değerlerine mutlaka baktır hayatım geçmiş olsun.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri