Yardımcı olun kızlarr

Nurgnys

Hamiş Melek
Yardımcı olun kızlarr
Daha öncede yazdım cevap veren olmadı hamilelikte iltihap nasıl giderilir ikinci ayımdan beri iltihap var :(

Dokrorum ilac verdi ve hala geçmedi malesef canım iltihap düşük tehlikesi sebeplerindenmiş ve buyüzden de endişeleniyorum.

Bitkisel yollara başvurdun mu, mesela maydonoz suyunu tavsiye ederler. Benim de iltihaplanmam ve yanmam olduğu dönemlerde denemişliği vardır. Biraz araştır bakalım. Çünkü sürekli antibiyotik kullanamazsın bu halinle.

Bitkisel yollara başvurdun mu, mesela maydonoz suyunu tavsiye ederler. Benim de iltihaplanmam ve yanmam olduğu dönemlerde denemişliği vardır. Biraz araştır bakalım. Çünkü sürekli antibiyotik kullanamazsın bu halinle.
Maydonozun kansızlığa iyi geldiğini duydum ama iltihaba iyi geldiğini ilk defa duyuyorum doktorum beşinci ayımdan sonra antibiyotik vermek zorunda kaldı çünkü hamileleğim biraz zor geçiyo ağrılarım çok fazla sebebi iltihap maydonoz suyunu denicem tavsiyeniz için teşekkürler

maydonoz suyu iltihaba iyi gelir ama hamile klmadann önce içirirler için temizlensin diye düşük yaparsın allah korusun iyice araştır hamilelikte iyi değildir bildiğim kadarıyla:11:

benim hamilelikten önce de iltihabım vardı ilaç kullandım geçti sonra hamile kaldım uyarın için sağol canım kullanmam ozaman

Geri