yardımcı olur musunuz çok acı çekiyorum :(:(

Değerli Pinki arkadaşım, hala senin gibi insanlar kaldı mı bu dünyada ? Ne kadar doğru düşünüyosun...:)

keşke en başta ayrılsaydın.madem seviodun neden diğer çocukla devam ettin çocuk seni bekliceği sevceği kadar sevmiş bi de arkadaşıyla çıkmışsın artık bu iş olmaz bnce cok zorlama

ne yapmalıyım ?

arkadaşlar banada yardım edin şimdi bana bi çocuk bana ççıkma teklif etti ben bişey ddemedima ama ondan hoşlanıyodum knkm da eskiden onu seviyodu ama şimdi başka biri var dedi bnde çocuğa onu kıskandığımı ve hoşlandığımı söledim ama çıkmıyoduk sonra knkma o çocuk bide başka biri ona bişey sölicekti oda inşallah çocuğun adı arda arda bana çıkma teklifi edr dedi bnde umutlanmasın die arda ban çıkma teklifi etti dedim elif ve knkm öğrendi kimseye sölemiyceklerine yemin ettiler knkm üzüldü bnde üzüldüm sonra bunlar ardanın arkdaşına sölemişler olanları nese bunada bişey demedim buda yetmedi benim knm oaln salihe olanları anlattılar oda ardaya sordu arda bana kimseye söleme dedimşti ama arkdaşıma sormalaıydım ki onla çıkabileydim salihte ardaya sormuş oda ewt o bana dost kalalım dedi demiş knkm salihte kabul et dedi bnde bilmiyorum dedi ve dediki bu iş olursa sen bn ve arda bilicek dedi ardaya da demiş. oda tm demiş sonra bn bi aralar ardaya sormuştum teklifin geçerlimi diye onu söledim kabul edicektim dedim oda ama artık olmaz dedi bnde çaresiz ayynen öle dedim ama onu çok seviyorumm... salihte kabul et dedi bnde arda istemiyo dedim oda bana öyle bişey demdi o dedi napcam bn ?çok acı çekiyorum ...(bunlar yetmezmiş gibi bide bana ilk gün tavır yaptı knkm bide bim eskiden onu sevdiğimi söleme dedi ya o benimkini sölerken iyi herşey mahvoldu bn ona böle bişey yapsam bana kesin küserdi. bn hatta onun peşinden koştum küsmüsün die çünkü bn kimseye küsemiyorum ve kimsenin üüzlmesini istemiyorum ve sordu bana bnde dedim arda olmaz dedi die oda özür diliyo bn sana başkasını ayarlıyım dio ya bn ardayı seviyoruma ama... ) napcam bn ? lütfen akıl verinn yardımınıza ihtiyacım vr çok acı çekiyorum....

Bu Kadar Üzülme Kaybeden Kendisi Olur bence FazLa Önemseme Yoksa DAHA cOK Aci cekersin TecrübelerimLe Konusuyorum Arkadasim.. seni kim sevecek kim deger verecekse Onu sev...

Geri