Yardımm!!bu nedir ??hamilelikmi???????

TURKUAZ-E

Yeni Üye
Üye
Yardımm!!bu nedir ??hamilelikmi???????
MERHABA ARKADAŞLAR
ben aranızda yeniyim ve sizden yardım bekliyorum.benden fazla tecrübesi olan insanlardan yorum bekliyorum..lütfen....
son adet tarihim 9 mart.normalde adetlerim pek düzenli sayılmaz en azından dakik değildir.2-3 gün oynamalar olur tarihlerde.bu ay doktora gittim ve doktorum yumurta takibi yaptı.yumurta çatladıktan 3 gün sonra kasıklarımda ve karnımda 5-6 saat süren bir ağrı ve batma yaşadım.adetime bir hafta kala tekrar aynı şekilde oldu.beklediğim adetimden 3 gün önce süt gibi akıntı geldi.bu ayın 9 unda veya öncesinde regl olmadım ve ayın 10unda karnımın alt bölgesinde ağrıyla uyandım bir kaç saat sürdü,4 gün geçti hala bişey yok,4 gündürde gögüslerim acımaya başladı,uçlarıda çok hassas..test yapmayada korkuyorum açıkcası
biliyorum çok uzun yazdım kusura bakmayın ama her ayrıntıyı anlatmak istedim.acaba psikolojikmi??kendimide kandırmak istemiyorum:((

hamile ola bilirisin ama olmaya bilirisinde adet ve hamilelik belirtileri ayni cünkü. bugün 14.04 adetin 4 gün gecikmis yani bence 2 gün daha bekle ve bi test yap

canım hamişte olabilirsin olmayada bilirsin şimdi tuhafıma giden akıntının fazla olması ve adet gibi olması ala ala hiç böyle bişeyle karşılaşmamıştım canım ya hormonal bişey olabilir ama bence hiç geciktirme bi doktora gözük canım belkide hamişsindir haaa nerden bilebilirizki dime canım bence sen bi test yap kantesti baktın negatif doktoruna olanı anlat canım sıkma canını herşeyin bi zmanı var canım allahım tüm isteyenlere meleklerini göndersinn inş

canım hamişte olabilirsin olmayada bilirsin şimdi tuhafıma giden akıntının fazla olması ve adet gibi olması ala ala hiç böyle bişeyle karşılaşmamıştım canım ya hormonal bişey olabilir ama bence hiç geciktirme bi doktora gözük canım belkide hamişsindir haaa nerden bilebilirizki dime canım bence sen bi test yap kantesti baktın negatif doktoruna olanı anlat canım sıkma canını herşeyin bi zmanı var canım allahım tüm isteyenlere meleklerini göndersinn inş

canım benim yorumun için çok teşekkür ederim.evet bende böyle hep kararsızlık içindeydim olabilirdee olmayabilirde diye ama malesef hamiş değilmişim.bu konuyu açtığım akşam regl oldum.üzülmedim hayırlısı ALLAHtan.demekki zamanı değilmiş inş bir dahaki ay.reglimde bi kaç gün oynamalar oluyordu olduda:))sırf ben heyecan yapayım diye:))ben bu ay fazla taktım ama atıcam kafamdan inş,fazla üstüne düşmemek gerek anladım.haftaya tekrar gidicem doktoruma bakalım...
sende yeni hamileymişsin canım çok sevindim ALLAH kucağına almayı nasip eder inşallah.YÜCE ALLAHım seni evladına evladınıda sana bağışlasın.
tüm bebek isteyenlerden dualarını esirgeme canım bol bol dua et bizim içinde,ALLAH kabul eder inşallah.AMİİİİİİİİİİİİNNNNN

canım benim de böyle başlamıştı tıpkı sın gibi adetten 3 gün önce eczaneden test aldım sonuç pozitifdi sağlık ocağında yine yaptılar yine pozitif canım. benim de bulantı göğüste agrı şişlik kasıklarda batma süt gibi akıntı oldu insallah hayırlısı canım seninkiler hamilelek gibi

Geri