yaşadıklarıma inanamıyorum kızlar yardım edin

E

evrekagamze

Forum Okuru
yaşadıklarıma inanamıyorum kızlar yardım edin
sevgilimle bir buçuk yıldır beraberiz fakat bu son aylarda beni yıpratmak için elinden geleni yaptı diyebilirim. sorunlarımız oluyor konuşmuyor, konuşmalıyız halletmeliyiz diyorum yanaşmıyor, kafasına göre takılıyor, hata bende de kendinde de olsa köşesine çekiliyor halletmeye çalışmıyor.. ben ruhen gerçekten yoruldum, önceki gün alışverişe çıktık beğendiğim kazağın çok açık olduğunu söyledi triplere girdi. zaten çok kıskanç.sonra oradan başladık tartışmaya ... ben dükkandan çıkınca elini tutmadan yürüdüm kazağı da almadım çünkü biliyorum alsam neler olacak kabak bana patlayacak, ama şimdi keşke alsaymışım da bunlar olmasaymış diyorum. alışveriş yapılmıyor senle, her seferinde böyle yapıyorsun dedim. madem oyle kendin yap alışverşini dedi pat diye yolun ortasında bıraktı gitti beni... ben buna çok sinirlendim, zaten bi birikmişlik de vardı, peşinden eve gittim konuşmamız lazım ddedim o (yine her zamanki gibi) konuşmak istemiyorum dedi, ben biraz daha ısrar ettim yine yok.. her seferinde böyle yapıyorsun bu şekilde mi çözeceğiz sorunlarımızı dedim yine tık yok her zamanki gibi, hala bilgisayarı ile uğraşıyor, ben bnu iteledim tuttum yakasından çektim kanepeye . o an cinnet geçirmiş gibiydim yaptıklarıma hala inanamıyorum. Hayatım boyunca buna benzer birşey yaşamadım.. iteledim konuşacağız dedim, o da gerildi ufak bi çekişmeden sonra konuşalım dedi, konuşmaya başladık ama kendini zerre haksız görmüyor... neyse ben bir daha beni yolun ortasında bırakıp gitmeyeceksi dedim, alaylı alaylı gülüyor, ben artık dayanamadık patlattım buna tokadı, yeter artık diye bağırıyorum bir yandan, bu beni engellemeye çalıtıkça ben iyice sinirlendim, vurmaya başladım, o da bana vurdu.. sonra küfür etti ben duracaktım artık onu duyunca iyice sinirlendim, ben de ona küfür ettim, hala vuruyorum, sonra o bana iki tane sağlam bi yapıştırdı ki kendimi kaybettim on dk kendime gelemedim, doğrulduğumda hüngür hüngür ağlıyordu, ben bana nasıl vurgunun farkında mısın dedim yok diye başını salladı, ben bunun kafasına kafasına öyle bir vurdum ki senin şuurunu kaybettiricem dedim, artık kolumda derman klamadı bıraktım, o artık karışmıyoru ama.., sonra kalkıp gitti... sonra geldi.yüzüğümü çıkarmış, ben de çıkardım(sözlüyüz güya..) koydum önüne, sonra biraz konuştuk ikimiz de şoktaydık, ayrılmama kararı aldık ama brbirimizin üstüne çok gitmeyecektik,,,, sabah derse gitmiş beni uyandırmadı, sanki onca b.ku ben tek başıma yemişim gibi davranıyor.. Akşam kendisine zerre kadar saygıısının kalmadığını kendini nasıl suçladığını anlatıyordu, konuşma bittikten sonra ikimizde ayrı ayrı köşelerde hüngür hüngür ağlamıtık, kalktıktan sonra konuşmaya çalıştım hiç oralı olmuyor.. ben de çıktım gittim arkadalarımın evine... şimdi hala şoktayım, o bu olayı asla unutamayacağını söyledi, keza ben de öyle... bununla nasıl yaşayacağız, nasıl devam edeceğiz, ve birbirimizi çok severken nasl ayrılacağız bilmiyorum,, kafam donmuş gibi hiçbirşey düşünemiyorum sigara üstüne sigara yakıyorum,,, devam edersek yarın birgün bu olayın tekrar edebileceği fikri bile beni çıldırtıyor, diğer taraftan tartımaının konusuna bakıyorum saçmalık bu yaşanana göre, nasıl o hadde geldik, nasıl bir birikmeymiş diyorum bir yandan... ben ne düşüneceğimi bilemiyorum, ve haftaya sınavlarımız var, yardım edin lütfen, yorumlarıınızı bekliyorum....

Selamlar kardesim, öncelikle yazdiklarini okuyunca biran bende o durumda olsam ne yapardim diye düsünmeye basladim ve senden frksiz olmaz di heralde reaksiyonum diye düsündüm sonunda. Yani bazi haller vardir insani en sakin insani bile cileden cikarir bu belki o hesap. Ama bu tarz durumlarin genelde farkli boyutlari vardir.
Bana öyle geliyor ki kendi sözlün ve sen hayatinizi etkileyecek kararlar veya durumlar asamasindasiniz (Verdigin sinav örneginden yola cikiyorum) ve bu sizde zihinsel olarak baski yapmis. Ben yerinizde olsam sinav arefelerinde cok sik görüsmezdim, zihin burada yorgun oldugundan olayacak seylerden kavga cikma ihtimali daima yüksek. Ayrica tedbili mekanda ferahlik vardir, belki hava degisikliigi sana daha iyi gelecektir ve oda bu zaman icinde kiymetini daha iyi anlayacaktir.
Insallah gönlünce olmasi dilegi ile

cnm cok üzüldüm yaşadıklarınıza keşke birbirinize şiddet uygulamasaydınız iyi olurdu ama biraz zaman verin birbirinize eminim zaman herşeyi çözecektir ve gercekten birbirinizi seviyorsanız ki seviyorsunuz belli yakında aranız düzelir hem ufacık bir kavgada yüzük filan da atmayın cnm umarım yararı olur anlattıklarımın

Selamlar Canım. Ya bizlerde gelip bunu tartışmak zor olucak çünkü bizler burada ne seni nede sözlü sevgilini tanıyoruz
ama yinede sana en öz şeklide nasihat vermeye çalışıcam. Eğer ikinizden biri sorunu aranızdaki soğukluğu çözmeye yanaşmıyorsa
Bunun nedeni belki son zamanlarda yaşadığı sorunlar olabilir. Kendisiyle ilgili arkadaşlarıya işiyle ilgili sorunlar yaşıyor olabilir.
Belkide senden onu desteklemeni istiyordur ki bu durumda sen alttan almak zorunda kalırsın. Ve güzelim, hiçbir zaman unutma ki
ne olursa olsun bağırıp çağırmanın hele hele kaba kuvvetin güzel ve huzurlu bir ilişkide yeri yoktur. Konuşamıyorsanız öğrenin,
öğrenmek istemiyorsanız yani özünde birbiriniz için fedakarlık yapmak istemiyorsanız beraber yaşamanın anlamı yoktur.
Sevgili Arkadaşım, senin yerinde olsaydım arkadaşlarımdan falan değilde ilişki sorunları ile ilgilenen görevli yada tecrübeli insanlara bunu sorardım çünkü bu senin hayatını etkileyecekse çoook önemlidir. Umarım yardımcı olmuşumdur :D :D

Geri