Yaşanmış gerçek acıklı bir hikaye:(

aşığı ve aşkı sevmem nefret ederim aşık olanıda sevmem hiç sevmedim sevmiyeceğim!!!!!!!!!!!!!

evet bu olan şeyler kader. bu kime nerde nasıl ayarlandıysa belirlendiyse o zaman gerçekleşecek olan ölüm arkadaş 9 sene geçmesine rağmen unutmadığını yazmış yaben 45 sene geçti hala unutamadım aklımda daima iz yapmıştır ona dua etmek ve bu acı olaylarda sabırlı olmayı her şeye rağmen yaşamayı elden bırakmamak lazım diyorum.ve sanada büyük geçmiş olsun bu acı olayları inşaallah bir daha görmezsiniz ve bundan isyan değil iman etmenizi dilerim .

evet bu olan şeyler kader. bu kime nerde nasıl ayarlandıysa belirlendiyse o zaman gerçekleşecek olan ölüm arkadaş 9 sene geçmesine rağmen unutmadığını yazmış yaben 45 sene geçti hala unutamadım aklımda daima iz yapmıştır ona dua etmek ve bu acı olaylarda sabırlı olmayı her şeye rağmen yaşamayı elden bırakmamak lazım diyorum.ve sanada büyük geçmiş olsun bu acı olayları inşaallah bir daha görmezsiniz ve bundan isyan değil iman etmenizi dilerim .

ya benim başımdan gecen bişey değil ki alıntı kıslar Allah korusun ben yaşamdım yaşamakta istemem yaniii

başın sağolsun kardeşim ...

merb. ben ebrar adın ne bilmiyorum ama hikayen gercekten çok acıklı ..
benimde benzer bi hikayem var ..
ama benim ki kardeş kaybı ..
ölmedi hala hayatta ama o beni öldürdü yaptıklarıyla 5 aydır konuşmuyoruz aynı okuldayız hergün yüzyüze geliyoruz ama konuşmuyoruz ..
okadar koyuyoki insanı anlatamam ..
seninle tanışmak istedim ..
bi kardeşin olarak ..
bu arada başın sağolsun kardeşim ...

Geri