Yavru Pisinin Günlüğü :D

M e g

Melekler Mekanı
Yavru Pisinin Günlüğü :D
Yavru Pisinin Günlüğü :)

1517438361031.png

Birinci Gün

Bugün beni alıp yeni evime getirdiler. Artık burada yaşayacakmışım. Ah be günlük, bıktım kedinin inciği misali oradan oraya taşınmaktan. Sürekli seferiyim, Allah sonumu hayır etsin.

Eski evde 6-7 büyük kedi vardı. Ama inan, buraya geldiğime geleceğime pişman oldum. Uzaktan şöyle bir gördüm, sarı bir şey var evde, koğuş ağası gibi bıyık titretti bana. Bir daha karşılaşmasak bari. Geldiğim evdekiler ne iyilerdi.

ıkinci Gün

Galiba beni alan kadın bir manav. Armut, armut diye geziyor evin içinde. Bu arada dün gördüğüm bıyıklının ismi Ökkeşmiş. ıçim ürperdi. Henüz karşılaşmadık ama kapının altından nefesini hissediyorum. Güzel kokuyordu.

Üçüncü Gün

Bıyıklarınız dökülsün e mi! Armut benim ismimmiş! Zaten Ökkeş Efendi yedi yiyecek, iyice karizmayı yerle bir ettiniz. Hiç yoktan bir Şerafettin deseydiniz. Armut! Oyuncak olduk ellerinde, bir de şirinlik olsun diye Aymut demezler mi?! Şeytan diyor, çak iki pati gözüne, şimşekler çaksın.

Dördüncü Gün

Ökkeşle beni kontrollü olarak karşılaştırıyorlarmış. Kontrolsüz yaratıklar! Adam ensemde sürekli, 5 kat büyük benden üstelik. Neymiş kardeşini seviyormuş. Nereden kardeş oluyoruz onu da anlamadım ya! Ben istemiyorum kardeş mardeş, bırakın beni, bırakııııınn!

Beşinci Gün

Galiba Ökkeşi biraz sevmeye başladım. Kafamı yalayınca hoşuma gidiyor. Ama ipin ucunu da kaçırıyor bazen, azıcık dirensem patisiyle yere sabitleyip yalamaya devam ediyor. Viyaklamayı keşfettim. Ne zaman viyaklasam manav kadın koşarak gelip kurtarıyor beni. Laf aramızda günlük, bazen sırf Ökkeşe gıcıklık olsun diye mahsustan viyaklıyorum. O sapsarı kedi bir morarıyor görmelisin!

Altıncı Gün

Ödüm koptu! Yine o iğrenç kutuya koyup beni arabaya attılar. Kutu Çin malı mıdır nedir, nasıl rahatsız. Aha dedim, yine gidiyoruz başka eve. Tam da Ökkeşle iletişim kurmaya başlamıştık. Neyse ki eve geri döndük diyeceğim ama gittiğimiz yer de çok iç açıcı değildi. Doktor amca oramı buramı kontrol etti, bir de tatsız tuzsuz bir şey içirdi, midem kalktı vallahi. Neymiş, parazit varmış. Size ne kardeşim benim parazitlerimden!

Yedinci Gün

Çok açım be günlük! Manav kadın özene bezene mama hazırlıyor, iki lokma alıp biraz gezeyim diyorum, bir dönüyorum ki Ökkeş ayısı, tabağı sünnetlemiş bile! Ağzımı da bozdum ama vallahi sinirim çok bozuk. Hayır, soluksuz yemek istemiyorum, formuma dikkat etmem gerek, azar azar ama sık sık yiyin diyordu Seda Sayan televizyonda. Bu Ökkeş, kadın programı da seyretmiyor anlaşılan!

Sekizinci Gün

Yemek sorunsalı çözüldü nihayet. Tabağım bitmeden ara verdiğimde, hemen viyaklıyorum. Manav kadın gelip tabağımı saklıyor. 10 dakika sonra yine getiriyor koyuyor önüme. Az daha yiyip yine viyaklıyorum. Bu arada intikamımı da alıyorum. Ökkeşin mamasına dadandım. Yiyorum, yiyorum, yiyorum.

Dokuzuncu Gün

Keyfim yerinde. Bazı konuları aşmış bulunuyorum. Ökkeşin giremeyeceği birkaç dar nokta tespit ettim. Onu gıcıklandırıp, gidip oralara giriyorum. Söylene söylene çıkmamı bekliyor. Bir de, tuvaletimi yapıp üzerini kapatmıyorum. Ökkeş, her defasında peşimden girip itinayla tek tek kapatıyor yaptıklarımı. Sen misin ensemi ısıran. Al sana, al sana!

Onuncu Gün

Yok günlükçüğüm, yok! Mamamı da yesin, kakamı da kapatmasın, razıyım. Ne belalıymış bu sarı çıyan! Bugün beni balkondan attı! Manav kadın apar topar bir yere götürdü beni. Bir kurcaladılar, bir kurcaladılar sorma. 5 tane iğne yedim onun yüzünden, burnum da kanadı. Kim kaybetti peki? Tabii ki o! Geceyi yatak odasında tek başına geçirdi, ben manav kadınla baş başa salonda kaldım. Kucağından indirmiyor beni, sıcacık. Tamam biraz canım yandı ama iyice kıymete bindim.

Onbirinci Gün

Havasızlıktan gebermek üzereyiz! Ökkeş denen sarı, beni yeniden oradan buradan atmasın diye, şimdi de kontrollü olarak havalanıyoruz. Bu kontrol meselesinden çok sıkıldım. O kadar kontrollüysen kedine sahip çık dedim manav kadına. Tınmadı.

Sirk hayvanı gibi olduk zaten. Gelene geçene beni gösteriyor. Allah bilir bilet de kesiyordur bu kapıda. Üstelik bugün beni severken, nonoşum dedi. Çok gururuma dokundu be günlük.

Onikinci Gün

Şakırt, şakırt, şakırt Yeteeerrrr! Elinde bir makine, yatsam fotoğrafımı çekiyor, kalksam fotoğrafımı çekiyor. Sapık mıdır nedir anlamadım! Şöyle bacaklarımı açıp sere serpe yatamıyorum.

Onüçüncü Gün

Uğursuz gün bugün işte günlük! Onüçüncü gün ve manav kadın bacaklarım açıkken çektiği fotoğrafı cümle aleme göstermiş, hem de internette! Sitenin kapatılması için mahkemeye başvurmayı düşünüyorum. Tanıdığın iyi bir ''avucat'' var mı?

Ondördüncü Gün

Göbeğimi öpüp duruyor. Bir punduna getirsem diye nicedir bekliyordum. Bugün tam o göbeğimi öperken, fıısss. Bir kokuttum ortalığı, sorma. Sıkıysa bir daha öpsün göbeğimden.

Onbeşinci Gün

Tırmalama tahtası var evde. Gıpgıcır bir şey, tırmaladım tırmaladım tırmaladım. Sonra bir baktım Ökkeş koltuğa çalışıyor. E benim neyim eksik, ben de koltuğa giriştim. Laf aramızda perdeyi de yırttım ama manav kadın görmedi henüz. Zaten her yer delik deşik.

Bu arada benim fısss kalıcı bir çözüm değilmiş. Kadın hala göbeğimi öpüyor.

Sevgili arkadaşım AlevD.'den alıntıdır..

Son düzenleme:
Geri