Yay Burcu Bebeğinin Özelliklerini Öğrenelim Melekler

T

TİTAN

Forum Okuru
Yay Burcu Bebeğinin Özelliklerini Öğrenelim Melekler
yay burcu yay burcu bebeği yay burcu bebeğinin özellikleri yay burcu bebekleri yay burcu bebeklerinin özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Eğer doğumunuz 22 kasım 21 aralık tarihleri arasında denk geliyorsa bebeğiniz bir yay burcu bebeği olacaktır. Ben de bir yay burcu olduğumdan rahatlıkla hareketli, enerjik, kolay arkadaşlık kurabilen, neşeli ve komik bir bebeğiniz olacağını söyleyebilirim. :D:D Kendi burcum diye methettiğimi sanmayın ama yay burcu bebeği özellikleri böyledir. Elbette ki onun da zaafları olacaktır ama yay burcu bebekleri annesini üzmeyen iyimser ve sorunsuz bebeklerdir. Artık ben susuyor ve yay burcu bebeklerinin özelikleri için astrologlar ne demiş makalemize dönüyorum :)

yay_bebegi-3a0.jpg

Yay burcu bebeği neşeli, cana yakın , iyimser,sakin ve çok sevimlidir.Her şeyi olumlu gözle değerlendirir, ateşli bir iyimserdir , bu sayede iyi ilişkiler kurar.Hayatı çok sever , komik ve eğlencelidir , rahata ve keyfine düşkündürler.

Her zaman neşeli olan bu bebekler asla emir dinlemezler, bağımsız yapısı nedeniyle ısrarın anlamı yoktur, haksızlığa gelemezler.

Yolculuk sever , bir yerlere gitmeyi ve ufkunu geliştirmeyi ister.

Risk almayı sever, maceraperesttir.

Hayatta başarı sağlamaları için ona destek verilmeli ve takdir edilmeliler, bir amaç içinde olmaları sağlanmalıdır.

Geri