YAY Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

Ben bir balık burcuyum ve erkek arkadaşım yay burcu. Yay burcunun tüm özelliklerini taşıyor ne yazık ki. Adamı çözemiyorum, sanki zıtlıklar dünyası. Bir yandan çocuklar için ölüyor öte yandan konu evliliğe geldiğinde kaçacak delik arıyor. Çok seviyorum ama cidden yay burcu erkeği adamı hasta eder. Özgürlük düşkünlükleri, bencil tavırları ve dengesizlikleri sinir bozucu. :S Bunca öküzlüğü arasında bir bakışı, bir gülüşü ve bir sözüyle de herşeyi unutturuyor ve sonra yine başa sarıyoruz. Kısacası çok zor adamlar YAY'lar...

Kizlar hani dediniz ya bir gun ilgili bir gun ilgisiz peki ,sevgisidemi boyle bir gun cok sever birgun az baxen hic belki :(

beni yay burcu kıskandırmaya çalışıyo şimdi ben ne yapmam gerekiyo ya????? yakında elimden bi kaza çıkaçak ona korkuyom

Ben 2 gun once elimden kacirdim onun istekleri bana agir geldi bir koc kadini olmama ragmen sorumsuz vurdum duymazdi

ben ikizler burcuyum ve yay erkeğiyle 4 yıldır çıkıyorum hemde ne çıkma.. yeri geldi aldattı , çok şey yaptı bende yaptım ikimizde özgürlüğü sevdiğimiz içn hiç kolay olmadı sonra o beni eyitti ben onu şimdi birbirimizi daha çok seviyoruz yeri gelir o beni altdan alır bende yine aynı şekilde onu :) yani kızlara tavsiyem yay erkeğinden hoşlanıyor hatta onu çok seviyorsanız karşılığını almak içn sabredin ona yüz vermeyin hatta umursamaz gibi davrnın ondan bekleyin eyer o da size karşı birşey hissdyorsa karşılığnı vericektri unutmayın o nasıl davrnyosa daha kötsünü siz ona yapın ;)

Evet aynen bir kısmı doğru gibi...ben daha tam tanımıyorum oysa onu daha çok tanımak için Yay la ilgili şeyler okuyorum... ama seviyorum onu iyi ki çıkmış karşıma guler yuzlum......çok fena aşık oldum bak çok ozledimmmmm

benim konustugum da yay burcu bu ozelilikleri fazlasıyla taşıyor ne bir dediği bir dediğini tutmuyor bir konusuyor herşey çok güzel bir konusuyor herşeyi bitiriyor evliliğe yaklaşmıyor iş ciddiye bindigi anda kendi kabuğuna cekiliyor ama ciddi olmadığı zaman gayet normal fazla sık boğaz edildiği zaman kaçıyor herseyden ne istediğinden emin olamıyor

Bu özellikler bana tam olarak uyuyor ama ben şans oyunlarını pek sevmem ve karşımdakinin hem güzel hem akıllı olması gerekir

Sevgilim yay burcu onu kısıtlamamdan cok hoslaniyor birinci senemizi gectik evlenme konusunda cok ciddi ;-)

ozelliklere katiliyorum gercekten yay burcu olan biri ile olmak zor bn de yay burcuyum ozgurlugu severim soru sorulmasindan nefret ederim.cabuk sklrm sosyal aktiviteleri severim gezmeyi eglenmeyi de severim ama neseliyimdir iyimserim herseye pozitif bakarim.bu arada evlilikten korkarim sorumluluk bni korkutur daha dogrusu :) :)

Geri